• دستگاه‌های اندازه‌گیری فشارخون در خانه چقدر دقیق هستند؟

  دستگاه‌های اندازه‌گیری فشارخون در خانه چقدر دقیق هستند؟

  پول و خرید > بازارمواد حیاتی شما، مانند دما، ضربان قلب و فشار خون، عوامل مهم تعیین کننده‌ سلامت شما هستند. اگر از داروهای فشارخون بالا استفاده می‌کنید یا در معرض خطر بیماری‌های قلبی هستید، اندازه‌گیری فشارخون بسیار مهم است. اگرچه اندازه‌گیری فشارخون توسط یک متخصص از طریق دستگاه دستی دقیق‌ترین نتایج را به شما می‌دهد. ولیکن مراجعه به مطب پزشک برای قرائت روزانه همیشه راحت یا امکان‌پذیر نیست.

 •  کافئین را بیش از حد مصرف نکنید!

   کافئین را بیش از حد مصرف نکنید!

  سلامت > پزشکی و بهداشتعاشقان کافئین می دانند که دریافت بیش از حد این ماده باعث بروز آثار ناخوشایند متعددی می ‌گردد، مانند: عصبانیت، آشفتگی، اضطراب، بی خوابی، تحریک دستگاه گوارش، اسهال و وابستگی. به طوری که ترک مصرف کافئین سردرد، خمودگی، عصبانیت و اضطراب را با خود به همراه خواهد داشت.

 • ۴ هشدار برای مصرف بیش از حد میوه‌ها!

  ۴ هشدار برای مصرف بیش از حد میوه‌ها!

  سلامت > پزشکی و بهداشتمیوه یکی از سالم ترین گزینه های غذایی است، میان وعده ای مناسب و حاوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین های ضروری است. این حقایق اگرچه صحت دارد اما به گفته کارشناسان تغذیه، زیاده روی در مصرف همین گزینه سالم هم خالی از خطر نیست.

 • فوت و فن‌های تهیه خورشت گل کلم

  فوت و فن‌های تهیه خورشت گل کلم

  غذا > غذاهای ایرانیاحتمالا وقتی تیتر این گزارش را دیدید تعجب کردید که مگر با گل کلم خورشت هم درست می‌کنند؟ بله و طعم بسیار متفاوت و جذابی دارد.