اطمینان خاطر از خرید خودروی صفر کیلومتر در ماشینچی

کارشناسی خودرو برای خرید خودروی کارکرده امری است که اخیراً میان خریداران جا افتاده است. با توجه به هزینه بالای تعمیرات و اختلاف قیمت خودرویی با مشکلات بدنه و خودروی سالم، کارشناسی هنگام خرید خودرو کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. اما با هم به دلایلی می‌پردازیم که چرا می‌بایست قبل از خرید خودروی صفر کیلومتر هم به کارشناسی مراجعه کرد.

مجموعه ماشینچی که خدماتی برای کارشناسی و خرید و فروش خودروی صفر در نظر گرفته که این مجموعه را به انتخاب ایده‌آل برای این کار بدل می‌کند.

مشکلات دیده شده در خودروهای صفر کیلومتر

برای بسیاری از ما خودروی صفر کیلومتر قرین با مفهوم خودروی بی‌نقص شکل شکل گرفته است. به این معنا که انتظار داریم خودروی صفر کیلومتر هیچ ایراد فنی و بدنه‌ای نداشته باشد و همگی خودروهای صفر کیلومتر در شرایط یکسانی باشند. اخیراً با پیشرفت دستگاه‌های کارشناسی رنگ و فنی شاهد این بودیم که حتی برخی از خودروهای صفر کیلومتری که بعد از خریداری به کارشناسی مراجعه می‌کنند دارای مشکلاتی عموما از جنس مشکلات بدنه هستند. به طور مثال رنگ‌شدگی بخشی از بدنه خودروی صفر کیلومتر و در نتیجه تفاوت قطر رنگ در آن ناحیه با دیگر نقاط بدنه حاکی ازبروز نقص در کارخانه و به دنبال آن رفع نقص توسط آن‌ها بوده است. در این شرایط افت قیمت شامل حال خودرو خواهد شد، ولی نه به آن صورت که خودرویی پس از تحویل به مشتری دچار نقص شود، اما به هر صورت این مبلغ درصدی از قیمت خودرو را کاهش می‌دهد و شما در صورت خرید بدون کارشناسی متحمل ضرر خواهید شد. در این مرکز شما می‌توانید درخواست حمل خودرو با جرثقیل را انجام دهید و بدون نگرانی به ماشینچی مراجعه کنید.

اطمینان خاطر از خرید خودروی صفر کیلومتر در ماشینچی

در کارشناسی خودروی ماشینچی علاوه بر بررسی بدنه خودرو، برای تشخیص رنگ شدگی و تعویض قطعات، نگاهی هم به زیربندی و شاسی‌های خودرو می‌اندازند و وجود ایراد در شاسی خودرو یا شاسی‌های ترمیم شده را به راحتی تشخیص می‌دهند. نکته دیگری که امنیت معامله خودرو را برای شما تضمین می‌کند کارشناسی فنی خودروست. کارشناسی فنی از بررسی موتور و سیستم تعلیق آغاز شده و به بررسی سلامت و اصالت تک‌تک آپشن‌ها پرداخته می‌شود و سیستم برقی خودرو نیز با دستگاه دیاگ بررسی می‌شود. مانند مراکز معاینه فنی میزان آلایندگی و سوخت ناقص اندازه‌گیری می‌شود و می‌توان به ایرادات پیشرانه پی برد.

در بخش دیگری با قرار دادن خودرو روی دستگاه‌های مشابه در معاینه فنی، سلامت سیستم تعلیق مورد بازبینی قرار خواهد گرفت و سپس زیر خودرو برای تشخیص اصالت اتاق، وجود مشکلات شاسی، بازبینی سیستم انتقال نیرو و چک کردن وجود روغن‌ریزی بررسی می‌شود. در ادامه با بررسی سلامت آپشن‌های خودرو و سیستم برقی و لاستیک‌ها کارشناسی بدنه خودرو به پایان می‌رسد.

چرا خودروی صفر کیلومتر را به ماشینچی بیاوریم؟

اگر شما علاوه بر کارشناسی، سرویس معامله امن خودرو ماشینچی را انتخاب کنید، تمامی مراحل خرید و فروش در یک محل انجام شده و نیازی به پرداخت هزینه اضافی و ریسک‌های ناشی از جابجایی خودروی صفر کیلومتر نخواهید داشت. در این سرویس به منظور جلوگیری از اتلاف وقت طرفین، فرایندهای انجام معاملات کاملاً استانداردسازی شده و بدون کوچکترین اتلاف وقتی پیش می‌رود. کلیه عوارض شهرداری خودرو و خلافی خودرو تا زمان معامله در محل استعلام شده و پرداخت می‌شود.

در این سرویس معامله در یک بستر سالم و شفاف صورت می‌پذیرد، انجام یک کارشناسی معتبر، پیش از هر چیز موجب راحتی خیال طرفین از انجام یک معامله سالم و بدون ریسک خواهد بود و در ادامه کلیه فرایند خرید و فروش در مقابل طرفین معامله انجام شده و تمام جزئیات به اطلاع طرفین خواهد رسید. در نهایت برای تسهیل وسرعت بخشیدن به امر نقل و انتقال، دفترخانه اسناد رسمی در محل حاضر می‌شود و طرفین به جابه‌جایی برای تنظیم قولنامه و مراحل ثبت سند قطعی احتیاج نخواهند داشت. و در نهایت به منظور سرعت و سهولت انجام کار، کلیه مراحل شماره‌گذاری و دریافت برگ سبز خودرو بدون نیاز به خروج خودرو از ماشینچی انجام می‌شود.

اطمینان خاطر از خرید خودروی صفر کیلومتر در ماشینچی

تسهیلات در نظر گرفته شده برای خرید خودروی صفر کیلومتر

وام خودروی ماشینچی علاوه بر خودروهای صفر کیلومتر، برای خرید خودروهای تولید سال‌های اخیر و با کارکردهای پایین نیز قابل پرداخت است. دریافت وام خودروی ماشینچی به این صورت است که شما به همراه فروشنده خودروی مورد نظر به مرکز ماشینچی مراجعه می‌کنید و بعد از طی کردن مراحل کارشناسی، فروشنده به صورت تمام و کمال مبلغ خودرو را دریافت می‌کند و شما هم بعد از مراحل کوتاهی صاحب خودروی مورد نظر می‌شوید و سند خودرو به نام شما خواهد بود. این مرکز برای تمامی خودروهای داخلی که تولید سال 94 و جدیدتر و همچنین برای خودروهای وارداتی تولید 2014 و بالاتر حاضر به پرداخت وام خواهد بود. وام‌های ماشینچی تا سقف 2 میلیارد و 60 درصد قیمت کل برای خودروهای خارجی و 600 میلیون تومان تا سقف 50 درصد قیمت کل برای خودروهای داخلی است.

اطمینان خاطر از خرید خودروی صفر کیلومتر در ماشینچی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha