۱۳ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۳۷
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84459348
با مشارکت سایت تهویه گستر راگا | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۰ نفر

برچسب‌ها

تعمیرکار داکت اسپلیت در تهران، فوری و با ضمانت

خراب شدن داکت اسپلیت، آن هم درست در زمانی که لازم است برای تنظیم دمای منزل یا محل کار خود از آن کمک بگیرید، می‌تواند بسیار دردناک و نگران کننده باشد؛ درست در این زمان است که به یک تعمیرکار داکت اسپلیت، ماهر نیاز پیدا خواهید کرد. تعمیرکار داکت اسپلیت در تهران، فوری و با ضمانت در خدمت مراجعان است.

خراب شدن داکت اسپلیت، آن هم درست در زمانی که لازم است برای تنظیم دمای منزل یا محل کار خود از آن کمک بگیرید، می‌تواند بسیار دردناک و نگران کننده باشد؛ درست در این زمان است که به یک تعمیرکار داکت اسپلیت، ماهر نیاز پیدا خواهید کرد. این در صورتی است که اگر پیشتر برای سرویس این دستگاه از یک سرویسکار کمک می‌گرفتید، شاید هیچگاه با از کار افتادن کامل داکت اسپلیت منزلتان مواجه نمی‌شدید.

اگر می‌خواهید اطلاعات خود را در زمینه نگهداری و تعمیر داکت اسپلیت افزایش دهید، توصیه می‌شود این مطلب را تا انتها، بخوانید. لازم به ذکر است که این مطلب شامل راهنمای استفاده از ۱۰% تخفیف برای خدمات اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت، توسط شرکت فنی و مهندسی تهویه گستر راگا (https://tahviehgostarraga.com) است.

چرا لازم است داکت اسپلیت خود را به کمک یک تعمیرکار داکت اسپلیت سرویس کنید؟

به طور کلی، هر دستگاهی که بتوان آن را در دسته سامانه‌های مکانیکی جای داد به نگهداری نیاز خواهد داشت و داکت اسپلیت نیز از این امر مستثنی نیست. این دسته تجهیزات تاسیساتی به دلیل کارکرد مداوم، همواره در معرض آسیب‌های جزئی قرار دارند؛ آسیب‌هایی که با رسیدگی و سرویس به موقع می‌توان از تبدیل شدن آن‌ها به خرابی جلوگیری کرد.

در واقع هدف از فراخوانی تعمیرکار داکت اسپلیت، پیش از خراب شدن دستگاه، سرویس آن به منظور کاهش احتمال خرابی و به تبع آن کاهش هزینه‌های نگهداری داکت اسپلیت است.

تعمیرکار داکت اسپلیت در تهران، فوری و با ضمانت

تعمیرکار داکت اسپلیت در فرایند سرویس چه کاری انجام خواهد داد؟

فرایند سرویس دستگاه توسط تعمیرکار داکت اسپلیت، شامل بررسی اجزای مختلف سیستم به منظور کشف خرابی‌های اولیه است. در این مراحل چنانچه ایراد جزئی در دستگاه وجود داشته باشد، به خوبی رفع خواهد شد، تا بتوان اطمینان داشت که دستگاه برای مدتی طولانی به درستی کار خواهد کرد.

دستمزد سرویسکار داکت اسپلیت چقدر است؟

دستمزد سرویسکار داکت اسپلیت به عوامل مختلفی بستگی دارد اما اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم که تعمیرکار داکت اسپلیت، هزینه سرویس را بر چه اساسی از شما دریافت می‌کند باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • هزینه پایه و ثابت سرویس دستگاه
  • هزینه‌های ناشی از خرابی‌های موجود

منظور از هزینه ثابت سرویس کردن داکت اسپلیت چیست؟

هنگامی که درخواست خود را برای حضور تعمیرکار داکت اسپلیت در محل ثبت می‌کنید، به صورت پیش فرض لازم است یک متخصص تعمیر داکت اسپلیت، با صرف هزینه خود را به محل شما برساند. علاوه بر آن حضور این تعمیرکار به منظور بررسی خرابی و کارشناسی خود شامل هزینه خدمات تخصصی خواهد بود.

منظور از هزینه ثابت سرویس کردن داکت اسپلیت، هزینه‌ای است که در صورت وجود یا عدم وجود خرابی باید به تعمیرکار پرداخته شود؛ این رقیم چیزی بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود.

هزینه‌های ناشی از خرابی داکت اسپلیت شامل چه مواردی است؟

هزینه‌های ناشی از خرابی داکت اسپلیت، کاملاً به نوع و میزان خرابی وابسته است. برای مثال اگر گاز داکت اسپلیت شما تخلیه شده باشد، برای رفع این مشکل لازم است هزینه نشت یابی و شارژ گاز داکت اسپلیت را به سرویسکار بپردازید.

دستمزد تعمیرکار داکت اسپلیت برای رفع این مشکلات بر اساس نرخ اتحادیه و به شرح جدول زیر محاسبه خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این جزئیات می‌توانید نام تهویه گستر راگا را جستجو کنید.

تعمیرکار داکت اسپلیت در تهران، فوری و با ضمانت

تعمیرکار داکت اسپلیت را از کدام شرکت بخواهیم؟

اگر قصد دریافت خدمات تعمیر داکت اسپلیت را دارید و به دنبال مرکزی معتبر برای اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت هستید، باید سری به لیست شرکت‌های تاسیساتی گرید دار زده و یکی از این مراکز معتبر را برای انجام خدمات انتخاب کنید.

البته توصیه ما به شما استفاده از خدمات شرکت فنی مهندسی تهویه گستر راگا است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید از صفحه سرویس داکت اسپلیت دیدن کنید.

تعمیرکار داکت اسپلیت در تهران، فوری و با ضمانت

چرا توصیه می‌کنیم از خدمات تعمیر داکت اسپلیت تهویه گستر راگا استفاده کنید؟

استفاده از خدمات این شرکت فنی و مهندسی مزایای بسیاری دارد، برای مثال اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت توسط تهویه گستر راگا در کمتر از ۲ ساعت انجام خواهد شد.

علاوه بر آن این شرکت یک مجموعه ثبت شده، مجاز و دارای اسم و رسم است که خدمات بسیار با کیفیتی را ارائه می‌دهد. برخی از سایر ویژگی‌های خدمات این شرکت شامل موارد زیر است»

  • ارائه ضمانت‌نامه رسمی
  • انجام خدمات با نرخ مصوب
  • استفاده از متخصصین آموزش دیده
  • رعایت تمامی اصول استاندارد و ابعاد فنی و اخلاقی

لازم به ذکر است که این شرکت علاوه بر اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت، خدماتی نظیر تعمیرات پمپ آب  و نگهداری موتورخانه شوفاژ را نیز به کاربران خود ارائه می‌کند.

م. خ

با مشارکت سایت تهویه گستر راگا | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha