جدیدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ که ارزش تماشاکردن دارند

سال ۲۰۲۱ پس از سال گذشته که به دلیل شیوع ویروس کرونا روزهای خوبی را نشان نمی‌داد، روزهای مهمی برای صنعت سینما است و استودیوهای سینمایی امیدوار هستند با بهترین عناوینی که در صف اکران هستند، بازگشت شکوهمندانه‌ای به سالن‌های سینما داشته باشند.

سال ۲۰۲۱ به نیمه خود رسیده است و تعدادی از عناوین سینمایی موردانتظار این سال به دست هواداران سینما رسیده است. با دنبال‌شدن فرایند واکسیناسیون در ایالات متحده آمریکا، بزرگترین بازار سینما در جهان، شرایط برای بازگشت هواداران هنر هفتم به سالن‌های سینما فراهم شده و با وجود همه محدودیت‌ها، سینما به مسیر همیشگی‌اش ادامه می‌دهد و فیلم‌های مهمی در سال ۲۰۲۱ از راه رسیده‌اند که ارزش تماشاکردن دارند.

در ادامه با جدیدترین فیلم‌های ۲۰۲۱ که ارزش تماشاکردن دارند، آشنا می‌شوید. فیلم‌هایی که هر سلیقه و ژانری را پوشش می‌دهند.

Old | قدیمی

جدیدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ که ارزش تماشاکردن دارند

نمره منتقدان: ۵۰ از ۱۰۰

فیلم «قدیمی» براساس رمان «قلعه شن» نوشته پیر اسکار لوی و فردریک پیترز ساخته شده و ام نایت شیامالان وظیفه کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده داشته است. ام نایت شیامالان یکی از بهترین کارگردانان آثار هیجان‌انگیز، علمی تخیلی و ترسناک در هالیوود است که در سال ۲۰۲۱ با فیلم «قدیمی» به سینما بازگشت اما به نظر می‌رسد منتقدان چندان از فیلم جدید او استقبال نکرده‌اند. «قدیمی» در شرایطی مشابه با سایر آثار ام نایت شیامالان عنوانی هیجان‌انگیز و متفاوت است ولی کیفیت لازم ندارد. با این حال هنوز هم عنوانی جذاب از یک کارگردان صاحب‌سبک است.

خلاصه داستان: گای و پریسکا زوج متاهلی هستند که به همراه فرزندان کوچک خود یعنی ترنت و مادوکس به عنوان آخرین تعطیلات خانواده پیش از طلاق پدر و مادرشان به یک استراحتگاه گرمسیری سفر می کنند. آن‌ها به توصیه مدیر استراحتگاه از یک ساحل خلوت بازدید می‌کنند اما در این ساحل چالش بزرگی در برابر آن‌ها دیده می‌شود.

Jungle Cruise | سفر جنگلی

جدیدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ که ارزش تماشاکردن دارند

نمره منتقدان: ۶۳ از ۱۰۰

اگر دیزنی قدرتمندترین استودیوی سینمایی حال حاضر دنیا نباشد، بدون هیچ و شک تردیدی تاثیرگذارترین استودیوی هنر هفتم لقب می‌گیرد. به همین دلیل آن‌ها قدرت خاصی در ایده‌پردازی دارند. ایده اصلی فیلم «سفر جنگلی» از بخشی از پارک‌های تفریحی دیزنی گرفته شده و یک داستان فانتری و هیجان‌انگیز را روایت می‌کند. «سفر جنگلی» یکی از موردانتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۰ بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا با یک سال تاخیر به سالن‌های سینما رسید و خیلی سریع نسخه با کیفیت آن هم منتشر شد. دواین جانسون و امیلی بلانت بازیگران اصلی این فیلم جذاب هستند که هم منتقدان آن را پسندیده‌اند و هم تماشاگران از آن استقبال کرده‌اند.

خلاصه داستان: فرانک به همراه لیلی و برادرش مک‌گرگور عازم یک ماموریت جذاب می‌شوند. آن‌ها باید یک درخت جادویی که قدرت‌های شفابخشی دارد را پیدا کنند اما در این ماجراجویی باید با حیوانات وحشی روبرو شوند و رقیب آلمانی‌شان را هم شکست دهند.

Free Guy | مرد آزاد

جدیدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ که ارزش تماشاکردن دارند

نمره منتقدان: ۸۲ از ۱۰۰

فیلم «مرد آزاد» می‌تواند یکی از جذاب‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ به‌ویژه برای هواداران بازی‌های ویدیویی و کامپیوتری باشد. فیلم «مرد آزاد» روی طناب باریکی میان دنیای سینما و دنیای بازی‌های ویدیویی حرکت می‌کند و قرار است یک داستان بسیار متفاوت و مدرن را به تصویر بکشد. مانند بسیاری از فیلم‌هایی که در سال ۲۰۲۱ از راه رسیده‌اند، این فیلم هم قرار بود سال گذشته اکران شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا با یک سال تاخیر اکران شد و خیلی سریع نسخه با کیفیت آن هم از راه رسید.

خلاصه داستان: یک کارمند بانک متوجه می‌شود در حقیقت یک شخصیت عادی در یک بازی کامپیوتری است؛ اما این بازی کامپیوتری به‌زودی تعطیل می‌شود. بنابراین او همه تلاشش را می‌کند تا مانع نابودی دنیای جذابش شود. آیا این تلاش‌ها فایده‌ای هم دارد؟

The Suicide Squad | جوخه انتحار

جدیدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ که ارزش تماشاکردن دارند

نمره منتقدان: ۹۱ از ۱۰۰

سیاست نادرست استودیوی برادران وارنر و انتشارات دی‌سی در فیلم «جوخه انتحار» که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد به اوج خودش رسید. این فیلم بدون این‌که هیچ تعریف و روایتی از بسیاری از شخصیت‌های کتاب‌های دی‌سی داشته باشد، آن‌ها را وارد جریان اصلی داستان کرد و این اشتباه بزرگ به بدترین شکل ممکن به تصویر کشیده شد. این فیلم که به کارگردانی دیوید آیر ساخته شده بود بازیگران محبوبی مانند ویل اسمیت، مارگو رابی و جرد لتو را در اختیار داشت اما در نهایت در رسیدن به یک روایت حتی قابل قبول هم ناامیدکننده بود. بنابراین دی‌سی و برادران وارنر تصمیم گرفتند برای بازسازی آن با جیمز گان توافق کنند.

بازسازی فیلم «جوخه انتحار» مدتی پیش اکران شد. این فیلم جذاب به اعتقاد بسیاری از منتقدان بهترین فیلمی است که در جهان سینمایی دی‌سی ساخته شده و به شکل جذابی خیره‌کننده به نظر می‌رسد. تعدادی از بازیگران فیلم قبلی از جمله مارگو رابی در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند. جان سینا، سیلوستر استالونه، ادریس البا و پیت دیویدسن بازیگران جدید این فیلم هستند.

در این زمینه بخوانید:

جدیدترین فیلم‌های ۲۰۲۱ که ارزش تماشاکردن دارند

بهترین فیلم‌هایی که براساس داستان‌های واقعی ساخته شده‌اند

بهترین فیلم‌هایی که براساس کتاب‌های استفن کینگ ساخته شده‌اند

خلاصه داستان: اعضای گروه جوخه انتحار یک ماموریت دشوار و غیرممکن را برعهده گرفته‌اند. آن‌ها باید با درهم‌شکستن یک آزمایشگاه دوران نازی در برابر افراد شروری که قصد نابودکردن دنیا را دارند، ایستادگی کنند.

Pig | خوک

جدیدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ که ارزش تماشاکردن دارند

نمره منتقدان: ۹۶ از ۱۰۰

نیکلاس کیج در سال‌های اخیر در فیلم‌های متعددی هنرنمایی کرده که یکی پس از دیگری به عناوین ارزشمند و جذابی تبدیل شده‌اند. بنابراین انتظار می‌رفت که «خوک» هم عنوان جذابی باشد. این فیلم که حتی در لیست موردانتظارترین فیلم‌های سال هم حضور نداشت ناگهان از راه رسید و منتقدان را شوکه کرد، تماشاگران را تحت تاثیر قرار داد و به یکی از بهترین فیلم‌های سال تبدیل شد. به نظر می‌رسد «خوک» از همین حالا نام خودش را به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های سال ثبت کرده و قطعا ارزش تماشاکردن را دارد.

خلاصه داستان: یک سرآشپز که از زندگی شهری و روزمرگی خسته شده به طبیعت پناه برده و در جنگل‌های اورگان زندگی می‌کند. او که یک خوک را به عنوان صمیمی‌ترین دوست خودش در طبیعت پیدا کرده از زندگی در کنار او خوشحال است. اما وقتی این خوک ناپدید می‌شود، سرآشپز مجبور می‌شود به شهر بازگردد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha