۱۳ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۰۸
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84392295
با مشارکت ویکی روان | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۲ نفر

برچسب‌ها

امکان مشاوره ترک اعتیاد به صورت آنلاین فراهم شد!

اعتیاد به مواد مخدر، یکی از اصلی‌ترین مشکلات اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی در یک جامعه بوده که امروزه افراد زیادی را به دام خود انداخته است. شیوع بسیار سریع و گسترده مواد مخدر و مصرف آن عوارض جسمی، روحی و روانی زیادی را به دنبال دارد و حتی بعد از ترک آن نیز باید به طور مرتب با مشاوره اعتیاد آنلاین در ارتباط بود تا بتواند فرد را در همان لحظه تحت نظر داشته باشد. به همین علت امکان مشاوره ترک اعتیاد به صورت آنلاین فراهم شد.

همه ما اعتیاد را به عنوان یک بلای خانمان سوز می شناسیم. آسیبی که از هر نوعی باشد که باشد می‌تواند تاثیر نامطلوبی بر روی فرد، خانواده و حتی نسل‌های آینده بگذارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره ترک اعتیاد آنلاین،  ویکی روان (wikiravan.com) را در گوگل جستجو کرده و از خدمات روانشناسی اینترنتی و غیرحضوری ترک مواد مخدر استفاده کنید.

آمادگی روحی و روانی، اولین مرحله برای ترک اعتیاد!

اعتیاد به مواد مخدر و درمان آن، موضوع مهمی می باشد که بسیاری از افراد جامعه با آن درگیر هستند. بیماران زیادی هستند که تمایل به ترک دارند اما نمی توانند به راحتی وابستگی خود را به مواد از بین ببرند و ممکن است که چندین بار دچار لغزش شوند. حضور یک مشاور و روانشناس ترک اعتیاد، در تمام مراحل درمان اعتیاد و امکان گفت و گو با متخصص و روانپزشک ترک اعتیاد، احتمال لغزش و شکست را به صفر می رساند. ریشه اصلی وابستگی به مواد مخدر در افکار و روان فرد می باشد که بدون روان درمانی و برخی بررسی های روانشناسی، درمان آنلاین اعتیاد سخت و دشوار است.

اگر شما هم قصد دارید تا اعتیاد خود و یا دوستان و عزیزانتان را درمان کنید، تنها کافی است برای آرامش ذهن و حفظ سلامتی جسمی و روحی خودتان از مشاور و روانشناس ترک اعتیاد، مشاوره غیرحضوری دریافت کنید.

مشاوره اعتیاد آنلاین، آسان ترین راه برای رهایی از مواد مخدر!

کسانی که در ابتدا به سراغ مشاور و روانشناس می روند، به همان اندازه که جلسات حضوری ترک اعتیاد با مشاوره را پیگیری می کنند و به یک ارتباط برنامه ریزی شده در گفتگوی آنلاین نیاز دارند. از این رو مشاوره اینترنتی ترک اعتیاد را به شما معرفی می کنیم.

گرایش بیمار به متخصص و نیاز هایی که در طول دوره ترک اعتیاد دارد، گاها زمینه ای برای حضور روانشناس و یا حضور فرد معتاد شده وجود ندارد. بنابراین جلسات مشاوره ترک اعتیاد، یکی از برنامه های اصلی دوره درمان است که باید با جدیت بیشتری آن را دنبال کرد. البته تماس های تلفنی، مکالمه های انلاین و چت نیز می تواند در این زمینه بسیار موثر واقع شود.

از مهم ترین مزایای مشاوره ترک اعتیاد آنلاین، این است که این امکان را به شما می دهد تا اگر ساکن شهرهای بزرگی مانند تهران، تبریز، اصفهان، شیراز و ... هستند و یا حتی به هر دلیلی شرایط مراجعه حضوری برای شما وجود ندارد، می توانید به راحتی در منزل و یا حتی در  مسافرت در جلسات درمان مجازی شرکت کنید و  روند بهبود خود را سریع تر طی کنید.

م. خ

با مشارکت ویکی روان | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha