۳۱ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۳۸
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84377583
بامشارکت سعادت رنت | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد. source
۰ نفر

برچسب‌ها

اجاره خودرو در تهران با شرایط آسان

خدمات اجاره خودرو تهران شامل ماشین عروس، اجاره خودرو بدون راننده، اجاره خودرو با راننده و اجاره ون است. اجاره خودرو در تهران با شرایط آسان و مناسب را در این متن بخوانید.

اگر می خواهید در تهران ماشین اجاره کنید و اطلاعات کافی در زمینه اجاره خودرو در تهران ندارید این مطلب را مطالعه کنید. اجاره خودرو دارای شرایط خاصی است که هر شرکت رنت کار متناسب با خود این شرایط را تایین می کند.

خدمات اجاره خودرو تهران شامل ماشین عروس، اجاره خودرو بدون راننده، اجاره خودرو با راننده و اجاره ون است.

برای دریافت این خدمات بهترین راه شرکت های رنت معتبر است. پیدا کردن این شرکت ها سرچ در گوگل  و یا از اینستاگرام است. اما قبل این موضوع باید اطلاعاتی در زمینه اجاره خودرو، شرایط اجاره خودرو در تهران و قیمت اجاره ماشین در تهران را  داشته باشید.  

همان که در بالا گفتیم اجاره خودرو شامل خدمات متنوعی است که به ان پرداخته ایم

اجاره خودرو در تهران بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده به این صورت است که ماشین بدون راننده در اختیار شما قرار می گیرد. البته برای تضمین شرکت ها از شما مدارکی را دریافت می کنند.

این مدارک می تواند شامل مدرک شغلی، چک  ویا ودیعه باشد. خودروهای بدون راننده دارای محدوده کیلومتری هستند. یعنی شما می توانید در طول روز یک محدودی مجازی را با خودرو طی کنید.

اجاره خودرو در تهران با شرایط آسان

اگر می خواهید برای اجاره خودرو در تهران شرایط آسانی برایتان فراهم باشد، سعادت رنت  یکی از شرکت هایی معروف در زمینه اجاره خودرو است. وجه تمایز آن، شرایط اجاره خودرو تهران در این شرکت نسبت به دیگر رنت کارها است.  برای اینکه بتوانید به راحتی ماشین اجاره کنید می توانید مدرک شغلی خود را تحویل و ماشین مورد نیازتان را اجاره کنید.

مدرک شغلی شامل  فیش حقوقی یا جواز کسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شرکت با مهر و امضاء، دفترچه تامین اجتماعی ، یا هر چیزی که نشان دهنده ی شغل شما باشد، صرفا کارمند بودن مهم نیست، داشتن شغل مهم است.

به همین راحتی و بدون سفته و چک می توانید ماشین موردنیازتان را رنت کنید.

البته شرکت های معتبر دیگر نیز در این زمینه موجود است که می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید.

شرایط اجاره خودرو در تهران

  • شرایط سنی مورد نیاز :
  • داشتن حداقل سن ۲۰ سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.
  • گواهینامه رانندگی :
  • گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی ۶ ماه
  • مدارک شناسایی مورد نیاز :
  • کارت ملی

اجاره خودرو در تهران با شرایط آسان

اجاره خودرو با راننده در تهران

اجاره ماشین تشریفاتی یا اجاره ماشین با راننده به این صورت است که خودرو با راننده در مدت زمان درخواستی شما در اختیارتان است. در این نوع شما نیاز به ارائه هیچ مدرکی می توانید هر خودرویی را در بست در اختیار داشته باشید. این موضوع برای این است که راننده خود همراه خودرو است و در صورت هر خسارتی خود راننده مسئول آن است.

اجاره ماشین باراننده در تهران بیشتر برای خودروهای خارجی و لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. خودروهایی مانند بنز، بی ام و، سانتافه نمونه ای این خودرو ها هستند.

قیمت اجاره ماشین در تهران

قیمت اجاره خودرو در تهران با توجه نوع خدمات و خودرو متفاوت است. برای مثال قیمت کرایه خودرو در تهران در صورت بدون راننده بودن ارزان تر از همراه با راننده است. البته نوع خودرو نیز بر روی قیمت تاثیر گذار است. خودروهای لوکس و خارجی نسبت به خودروهای ایرانی از قیمت بالاتری برخوردار است.

البته برخی از شرکت های اجاره ماشین به دلیل خود صاحب تمامی ماشین های موجود در شرکت هستند نسبت به دیگر شرکت ها قیمت مقرون به صرفه تری هستند. حتما به این موضوع توجه کنید.

اگر هزینه برایتان مهم هستند می توانید از سایت هایی که دارای تخفیفات ماهانه برخوردار هستند ماشین اجاره کنید. به این صورت که اگر تعداد روز اجاره شما از ۳ روز بیشتر باشد به شما تخفیف تعلقل میگیرد.

آیا در شهرهای دیگر هم می توان ماشین اجاره کرد؟

بله بیشتر شرکت های کرایه خودرو در شهرهای دیگر نیز دارای نمایندگی فعال هستند. شما برای رنت خودرو به راحتی می توانید ما نمایندگی آن در تهران تماس گرفته و خودرو را در شهری که می خواهید اجاره و تحویل بگیرید. یکی از شعبه های این شرکت ها در کیش است. به دلیل اینکه اجاره خودرو در کیش بسیار مورد استقبال مسافران عزیز است و یکی از تفریحات مهم در این جزیره است.

تنها تفاوت اجاره خودرو در کیش با اجاره ماشین در تهران نوع خودرو ها است. ماشین هایی که در جزیره کیش کرایه داده می شوند خودروهای لوکس و خارجی است و هیچ خودرویی ایرانی در آن مشاهده نمی کنید.

البته قیمت اجاره ماشین در کیش نیز به دلیل اینکه در منطقه آزاد قرار دارد بسیار مناسب تر است.

این بیشتر برای اطلاع شما عزیزان نوشته شده بود به عنوان یک راهنمای جامع امیدواریم که مفید بوده باشد.

م. خ

بامشارکت سعادت رنت | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد. source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha