یسنا میرطهماسب از سیزده تا ملکه گدایان

تجربه او تنها به فیلم سیزده ختم نشد. پس از نقش آفرینی در فیلم سیزده در فیلم لانتوری ساخته رضا درمیشیان بازی کرد.

اخیرا در سینما و تلویزیون بازیگران نوظهوری حاضر هستند که بازیگری را از کودکی شروع کرده‌اند و توانسته‌اند کارنامه کاری خوبی در سن پایین برای خود بسازند. یسنا میرطهماسب یکی از این بازیگران است که بازیگری را از نوجوانی آغاز کرد، ادامه داد و حالا یکی از بازیگران اصلی سریال ملکه گدایان است.

نوجوانی موفق

یسنا میرطهماسب از سیزده تا ملکه گدایان

یسنا میرطهماسب که فرزند مجتبی میرطهماسب؛ مستندساز و صدابردار است در دانشگاه معماری خوانده و به دلیل علاقه اش به حرفه بازیگری روی آورده است. یسنا میرطهماسب از طریق باران کوثری که طراح لباس فیلم سینمایی سیزده بود به کارگردان آن فیلم که هومن سیدی بود، معرفی شد. سیدی پس از گرفتن تست او را برای نقش اصلی فیلم سیزده انتخاب کرد و یسنا بدون هیچ گونه تجربه قبلی برای اولین بار در سال ۱۳۹۱ مقایل دوربین قرار گرفت. او برای بازی در فیلم سیزده، نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای و نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشن منتقدان سینمای ایران شد.

لانتوری تا گدایان

یسنا میرطهماسب از سیزده تا ملکه گدایان

تجربه او تنها به فیلم سیزده ختم نشد. پس از نقش آفرینی در فیلم سیزده در فیلم لانتوری ساخته رضا درمیشیان بازی کرد. شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های کاری او بازی در فیلم لانتوری بوده است. یسنا میرطهماسب سال ۱۳۹۴ فیلم لانتوری نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. میرطهماسب توانست با بازی در فیلم لانتوری تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر نوید محمدزاده، باران کوثری، مریم پالیزبان و رضا بهبودی بر تجارب او اضافه کرد.

در این باره بخوانید:

علی شادمان از «میم مثل مادر» تا «می‌خواهم زنده بمانم»

مروری بر کارنامه فرشته حسینی

پدرام شریفی و سریال می‌خواهم زنده بمانم

  پس از فیلم لانتوری نقش ناصر را در فیلم تابستان داغ ایفا کرد. تابستان داغ فیلمی به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد است که در آن بازیگرانی از جمله پریناز ایزدیار، مینا ساداتی و علی مصفا بازی می کنند. یسنا میرطهماسب در سال ۱۳۹۶ در فیلم سینمایی درساژ ساخته پویا بادکوبه نقش امیر را بازی کرد . شبنم مقدمی، علی مصفا و نگار مقدم از بازیگران این فیلم هستند.

او اولین تجربه بازی در سریال شبکه نمایش خانگی را فیلم ملکه گدایان داشت و در نقش سهیل توانست خود را به چشم مخاطبان بیاورد. درساژ و بعد از اتفاق از دیگر تجربه‌های بازی یسنا میرطهماسب است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha