پدرام شریفی و سریال می‌خواهم زنده بمانم

ایرنا زندگی- سریال میخواهم زنده بمانم که اخیرا در نمایش خانگی پخش می‌شود و توانسته طرفداران خود را پیدا کند، پر بیراه نیست اگر بگوییم که پدرام شریفی یکی از بازیگران محبوب این سریال است.

پدرام شریفی بازیگری است که در هر دوره که نقشی را برعهده دارد بر سر زبان‌ها می‌افتد چرا که می‌تواند بازی مورد قبولی از خود ارائه دهد و توجه مخاطبان را به خود جلب کند. او که از ۱۸ سالگی وارد تئاتر شد و پس از هشت‌سال فعالیت‌ در تئاتر، با «ماهی و گربه» شهرام مکری وارد سینما شد.

از نقش واقعی تا خیال

شریفی فارغ التحصیل رشته تئاتر است و فعالیت هنری خود را از تئاتر آغاز کرده است. از جمله بازیگرانی که می‌توان او را تئاتری دانست چرا که تجربه تئاتر به کمک او آمد تا کار خود را در سینما به خوبی انجام دهد.

بازی در فیلم ماهی گربه در سال ۹۲ نخستین تجربه بازیگری پدرام شریفی در سینما بود، بعد از آن با فیلم سینمایی بادیگارد، متولد ۶۵ و فیلم سیانور در جشنواره فجر ۹۴ شناخته شد. مجموعه تلویزیونی گشت ویژه نیز نخستین سریال تلویزیونی است که او بازی کرده است و نقش یک مامور پلیس را دارد.

از موفق‌ترین نقش‌هایی که پدرام شریفی برعهده داشته است در سریال هم گناه بود او در آن سریال، یکی از بهترین بازی‌های خود را ارائه داد و در سکانسی که با لیلای خیالی صحبت می‌کند، دور و بر او می‌چرخد و در هنگام صحبت با او محو تماشا و صدای مادر از دست رفته‌اش می‌شود. یکی از بهترین بازی‌های پدرام شریفی در تمام سریال، همین لحظه خاص و تلخ است.

پدرام در نقش نادر سرمد

سریال میخواهم زنده بمانم که اخیرا در نمایش خانگی پخش می‌شود و توانسته طرفداران خود را پیدا کند، پر بیراه نیست اگر بگوییم که پدرام شریفی یکی از بازیگران محبوب این سریال است. سریالی که توانسته شخصیت‌پردازی‌های درستی از نقش‌ها به مخاطب ارائه دهد و با نشان داد رابطه هما حقی با بازی سحر دولتشاهی با نادر سرمد که پدرام شریفی نقش آن را برعهده گرفته، یک رابطه عاشقانه خوب به تصویر کشیده شود. رابطه‌ای که به درستی به مخاطب فهمانده می‌شود درگیر آن نشود چرا که پایدار نخواهد بود. نقش نادر در سریال می خواهم زنده بمانم نیز از جمله نقش هایی است که پیچیدگی های زیادی دارد. این سریال در دو فصل روایت می شود و بخشی از آن در زمان گذشته و بخش دوم در زمان حال می گذرد.

در این باره بخوانید:

قاضی مرادی؛ از حسن سیاه تا یدالله گدا

هوادار سریال «سرقت پول» هستید؟ این سریال‌ها را از دست ندهید

زیر نور کم؛ فیلمی متفاوت

شریفی را شهرام مکری با فیلم «ماهی و گربه» به سینما معرفی کرد. او در فیلم «متولد ۶۵» نیز که ساخته مجید توکلی است، توانست بازی خوب و بی‌نقصی را ارائه دهد. او در فیلم های سینمایی بسیاری از جمله سال دوم دانشکده من، سیانور،هجوم، کار کثیف، شبی که ماه کامل شد و بادیگارد حضور داشته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha