۱۴ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۰
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84251965
channelead| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۰ نفر

برچسب‌ها

پلتفرم B۲B رزرو هتل در سراسر کشور

پلتفرمی B۲B برای رزرو هتل در سراسر نقاط کشور هم سرعت رزرو هتل را بیشتر کرده و هم از مشکلات احتمالی جلوگیری خواهد کرد.

داشتن محل اقامت در سفر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و حتما باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید. هتل‌ها را می توان بهترین انتخاب برای اقامت دانست اما چگونه می‌توان بهترین هتل ها را یافت؟ چندی پیش برای رزرو هتل مورد نظر خود می بایست به آژانس های مسافرتی سطح شهر مراجعه می‌کردید.  پس از سال ها این روش با رزرو اینترنتی هتل از آژانس های مسافرتی جایگزین گشت. امروز می خواهیم با پلتفرمی B۲B برای رزرو هتل در سراسر نقاط کشور آشنا شویم که هم سرعت رزرو هتل را بیشتر کرده و هم از مشکلات احتمالی جلوگیری خواهد کرد.

شاید نام چنل منیجر برایتان آشنا باشد، چنل منیجرها یکی از امکاناتی است که جهت رفاه خدمات دهندگان سامانه های رزرواسیون آنلاین در نظر گرفته شده است. البته مفهوم چنل منیجر برای سازمان ها و آژانس های مسافرتی قابل درک تر خواهد بود چرا که این مراکز می توانند از ارتباط میان هتل و سامانه خود که با پیشرفت تکنولوژی ایجاد گردیده است بهره ببرند.  حال در نظر بگیرید که در یک پلتفرم آنلاین تعداد زیادی از این چنل منیجر ها و دیگر تامین کنندگان را کنار هم به صورت یکپارچه و متمرکز داشته باشد.  در ادامه توضیحات کامل تری از این محصول جامع ارائه نموده ایم:

پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی چیست؟

امروزه خدمات رزرو هتل در سراسر نقاط جهان پیشرفت بزرگی را شاهد بوده است و فضای رقابت در این حوزه باعث شده که مدیران به فکر ارتقا سیستم خود باشند. طبیعتا هرچه میزان رزرو هتل بیشتر باشد درآمد حاصل از آن برای هتل و آژانس های مسافرتی بالاتر خواهد بود. در صورتی که به درستی بتوان سیستم و برنامه ای دقیق برای رزرو هتل ها تعبیه کرد این هدف دور از دسترس نیست و می توانید سایت خود را به یکی از بهترین ها تبدیل کنید. بی شک سیستم مدیریتی هتل ها باعث پیشرفت کار رزرواسیون خواهد شد و می توان به راحتی هتل های خالی و پر را مشاهده کرده و بهترین خدمات را ارائه نمود.

در حالت کلی چنل منیجر هتل به شبکه ای اطلاق می شود که با استفاده از آن می توان به راحتی کانال های توزیع هتل ها را بدون هیچگونه مشکلی مدیریت کرد. امروزه اغلب درخواست های رزرو هتل از طریق سامانه های اینترنتی صورت می گیرد و به همین دلیل داشتن یک سرویس قدرتمند برای شبکه های رزرواسیون، باعث افزایش سرعت آنها خواهد شد. مدیریت اتاق های هتل ها از جمله ضروریات است و شناسایی هتل های خالی و پر از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. چنلید بهترین سامانه برای رزرواسیون هتل است که از برخی مشکلات همچون، مشکلات فنی و عملیاتی که در صورت درخواست مکرر رزرو اتاق ممکن است پیش آید جلوگیری خواهد کرد.

کاربرد پلتفرم دوسویه آنلاین چنلید

چنلید بهترین انتخاب برای مدیران آژانس های مسافرتی برای رزرواسیون هتل است. از جمله کاربردهای چنلید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-    دارای فرآیند رزرو دوطرفه و سیستمی است که موجب اطلاع شما از وضعیت تمامی اتاق ها با قابلیت بروزرسانی موجودی قابل رزرو خواهد شد. از طریق چنلید می توانید از تمامی موجودی های قابل رزرو هتل آگاه شوید.

-    چنلید به عنوان یک رابط میان تامین کنندگان و خریداران هتل است. به این صورت که در ابتدا اطلاعات کافی را از متقاضی رزرو هتل و اتاق دریافت می نماید و از میان تمامی تامین کنندگان هتل با توجه به نیاز خود،  بهترین شرایط رزرو را بررسی و درخواست خود را کاملا آنلاین ثبت کند.

-    موجب افزایش سرعت درخواست و دقیق تر شدن آن می شود به گونه ای که آژانس های مسافرتی میتوانند از موجودی دقیق اتاق مطلع گردند و در نتیجه بسیاری از مشکلاتی که در گذشته بر اساس توزیع و مدیریت اتاق ها وجود داشت را رفع کرده است.

- امکان رزرو ارزان هتل برای شرکت ها و سازمان ها

مزایای چنلید

کمک‌گرفتن از چنلید مزیت های بسیاری برای مدیران آژانس های گردشگری دارد و از این رو امروزه بسیاری از آژانس ها از این سیستم برای ارائه خدمات رزرواسیون هتل خود استفاده می کنند. از جمله مهمترین مزیت های چنلید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-    امکان مدیریت اتاق های هتل به صورت آنلاین را فراهم ساخته و می توانید به صورت همزمان تمامی کانال های فروش را مدیریت نمایید.

- باعث صرفه جویی در زمان و همچنین کاهش هزینه ها می شود و با متصل شدن به آن می توان خدمات منحصر به فردی را به تمامی سرویس دهنده ها ارائه کرد. با استفاده از خدمات چنلید بیشترین صرفه جویی در زمان اتفاق می افتد. چرا که این توانایی را خواهید داشت که در کوتاه ترین زمان تمامی ارائه دهنده های خدمات رزرواسیون هتل،  از قبیل آژانس های مسافرتی و همچنین مراکز ارائه دهنده خدمات رزرو هتل را مورد بررسی قرار دهید.

-   به روزترین اطلاعات در خصوص ظرفیت و قیمت رزرو هتل را به اطلاع شما می رساند. به گونه ای که می توانید بدون فوت وقت از تمامی تغییرات از قبیل،  افزایش یا کاهش قیمت اطلاع پیدا کنید. در سیستم دستی ممکن است مشکلاتی برای ثبت اطلاعات هتل پیش آید و چنلید این مشکلات را به حداقل رسانده است.

-    با چنلید می توانید میزان سود و فروش را به صورت آنلاین و برای بازه های مختلف مورد بررسی قرار دهید و با استفاده از تقویم نرخی و ابزارهای موجود در آن، متناسب با شرایط روز و روند بازار میزان سود و درآمد را به حداکثر برسانید.

- چنلید بهترین انتخاب برای تامین کنندگان هتلی است، چرا که این سامانه باعث بیشتر دیده شدن در تمامی جوامع شده و در نتیجه میزان فروش و رزرو هتل شما را بیشتر خواهد کرد.

-    چنلید باعث مدیریت آسان و لحظه ای موجودی اتاق ها، هزینه های رزرو هتل، قیمت گذاری هتل، تعداد اتاق های رزرو شده و... شده و می تواتید در خواست لغو و یا دیگر خدمات را ثبت نمایید.

آقای علیرضا قائمی مدیر عامل و بنیانگذار پلتفرم دوسویه آنلاین چنلید در خصوص انگیزه و هدف خود از ایجاد این پلتفرم گفت:"یکی از مشکلات اصلی که موجب شد به فکر ایجاد این پلتفرم کارآمد باشیم، هزینه بالای نیروی انسانی و خساراتی که از آفلاین بودن سیستم های رزرواسیون حوزه اقامت به آژانس ها تحمیل می شد. از مهم ترین چالش هایی که در آژانس های مسافرتی با آن مواجه هستیم وجود چند پنل جهت آپدیت موجودی در هتل ها است که در زمان های پیک سفر، هتل ها در بروزرسانی این پنل ها با مشکلاتی از جمله کمبود نیروی انسانی و خطاهایی همراه هستند و در نتیجه  احتمال اور شدن اتاق و نبود ظرفیت کافی در هتل وجود دارد. ما در چنلید، با استفاده از تکنولوژی روز، بستری یکپارچه از اتصال به چنل منیجرها، آژانس های چارتری، CRS و GDS ها راخلق کردیم تا بتوانیم خدمات شایسته و مطلوبی به تامین کنندگان و خریداران حوزه اقامتگاه های داخلی ارایه کنیم. "

م. خ


 

channelead| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha