آرمان درویش ستاره سینما خواهد شد؟

آرمان درویش با بازی در سریال ملکه گدایان برای تماشاگران چهره و نام آشناتر شده است.

سریال ملکه گدایان زمان کوتاهی است که از شبکه خانگی درحال پخش است. سریالی که با وجود این که شروع خوبی داشت اما در قسمت دوم نقدهای جدی به سمت خود روانه کرد که بخش عظیم نقدها بازنمایی تصویر کلیشه‌ای و اشتباه باند بودن کودکان کار است.

جدای از نقدهای منصفانه‌ای که به این سریال شد باید گفت که در این چند قسمت اولیه بازی‌های خوب برخی از بازیگران این مجموعه مورد توجه تماشاگران قرار گرفته است. یکی از این بازیگران آرمان درویش است.  

درویش کشف شهاب حسینی

آرمان درویش با بازی در فیلم «چهارشنبه» و همراه شهاب حسینی به عرصه سینما ورود کرد و با بازی در آن فیلم توانست به عنوان بازیگر نقش مکمل مورد توجه قرار بگیرد. او متولد سال ۱۳۶۶ و دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی کارگردانی از دانشگاه سوره است. چهارشنبه فیلمی به کارگردانی سروش محمدزاده و درباره ماجرایی است که در مراسم عروسی یک اتفاق ناگهانی باعث کشته شدن پدر خانواده می‌شود. یکی از اعضای خانواده مقتول به دنبال این است که بر هر شکل قصاص انجام شود و بخش دیگری از اعضای خانواده در برابر این خواسته مقاومت می‌کنند. کشمکش میان این دو گروه باعث شکل گیری شرایطی می‌شود که همه را درگیر می‌کند.

درویش در فیلم چهارشنبه خوش درخشید و توانست ورود قوی و خوبی به سینما داشته باشد. در حالی که تنها دو روز به آغاز فیلم‌برداری فیلم چهارشنبه باقی مانده بود، شهاب حسینی با وجود شناختی که از آرمان درویش داشت به کارگردان پیشنهادش کرد و آرمان درویش توانست نقش را از آن خود کند. او در این فیلم نقش برادر شهاب حسینی را بازی می‌کند.

. درویش در فیلم های سینمایی چهارشنبه، کمدی انسانی، خورشید نیمه شب، پشت دیوار سکوت، لابی، مقیمان ناکجا و بازیچه بازی کرده است. او با بازی در فیلم «کمدی انسانی» ساخته‌ی محمدهادی کریمی برنده‌  جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد از جشنواره‌ی تامیل نروژ شد. فیلم «پشت دیوار سکوت» ساخته‌ی مسعود جعفری‌جوزانی از دیگر کارهای سینمایی کارنامه‌ی آرمان درویش است. که خود او درباره بازی در این فیلم گفته است تنها فیلم‌نامه و نقش برایم مهم نبود و صرفا کنار جعفری جوزانی بودن برایم مهم بود و شیرین‌ترین کاری بود که انجام دادم.

بازیگری که بازیگر بودن را دوست ندارد

آرمان درویش پیشتر در مصاحبه‌ای گفته بود که نگاه من فیلم‌ سازی است. کسانی که از بیرون می‌بینند فکر می‌کنند که من صرفا آمده‌ام تا بازیگری کنم. درحالی‌که این‌گونه نیست بازیگری برای من راهی است برای ورود به سینمای حرفه‌ای و اینکه بتوانم درنهایت به‌عنوان فیلم‌ساز فعالیت داشته باشم. او مشغول به ساختن فیلم کوتاه خود است که هنوز نام برای آن ندارد.

حالا آرمان درویش با بازی در سریال ملکه گدایان برای تماشاگران چهره و نام آشناتر شده است. او در این سریال کنار بازیگران مشهوری هم چون باران کوثری، رویا نونهالی، سولماز غنی، پانته‌آ بهرام، الهام کردا بازی می‌کند. شیمی‌دانی که ساکن آلمان است. قرار است در ترکیه با نامزدش ازدواج کند. که به خاطر پدرش مجبور به برگشت به ایران می شود و حالا هیچ کسی او را نمی‌شناسد.

در این باره بخوانید:

مروری بر فیلم‌های نوید محمدزاده به بهانه پخش قورباغه

مروری بر کارنامه حسن پورشیرازی

کتایون ریاحی؛ بازیگری که هیچ نقش تکراری نداشت

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha