۷ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۲
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84199451
فرش کاشان| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۱ نفر

برچسب‌ها

خرید از کارخانه فرش کاشان با قیمت عالی به نفع مشتریان
کارخانه فرش کاشان

فرش‌ها انواع مختلفی و متنوعی دارند که می‌توان به فرش دستباف، فرش ماشینی ۵۰۰ شانه، فرش ۷۰۰ شانه، فرش ۱۰۰۰ شانه، فرش ۱۲۰۰ شانه، فرش دستباف گونه، فرش ابریشمی که هر کدام ویژگی‌ها و مشخصات منحصر به فردی دارند.

فرش یکی از وسایل و یا ابزار مورد نیاز در هر منزل است. فرش‌های ماشینی و دستباف هر کدام جذابیت‌های خاص خود را دارند و همین موضوع سبب می‌شود تا افراد قدرت انتخاب و خرید بیشتری را داشته باشند.                                                                                                                                                              

کارخانه فرش کاشان

 یکی از فرش‌های محبوب که تنوع بسیار زیادی دارد، فرش کاشان است. فرش‌ها فضای زیادی از محیط را اشغال می‌کنند، در نتیجه در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل به شدت موثر است. لازم به ذکر است که فرش انتخابی باید با سایر وسایل هماهنگ باشد. لازم به ذکر است که انتخاب فرش به سلیقه فرد بستگی دارد.  

فرش کاشان ۷۰۰ شانه:

فرش‌های ۷۰۰ شانه یکی از فرش‌های ماشینی به شمار می‌رود که به عنوان فرش‌های پر مصرف محسوب می‌شود. فرش‌های ۷۰۰ شانه در دو کیفیت تولید می‌شوند و به فرش ۷۰۰ شانه اورجینال و تبدیلی معروف است. فرش کاشان ۷۰۰ شانه اورجینال فرشی است که تراکم عرضی و شانه آن شامل ۷۰۰ گره است و تراکم طولی آن بین ۲۱۰۰ الی ۳۰۰۰ گره است. در حقیقت تراکم طولی به تعداد گره‌های ایجاد شده در یک متر از طول گفته می‌شود، همچنین تراکم عرضی به تعداد گره‌های موجود در یک متر از عرض گفته می شود. فرش‌های ۷۰۰ شانه نسبت به سایر فرش‌ها از نظر اقتصادی به صرفه‌تر هستند.

فرش کاشان ۷۰۰ شانه تبدیلی نوع دیگری از فرش‌های ماشینی است. این فرش در حقیقت نوعی فرش ۵۰۰ شانه است. برای تولید این نوع فرش از دستگاه‌های ۵۰۰ شانه استفاده می‌شود، سپس با استفاده از تغییرات مورد نیاز در دستگاه، فرش با تراکم عرضی ۷۰۰ گره و تراکم طولی ۱۵۰۰ گره ارائه می‌شود.

فرش ماشینی کاشان

فرش ۷۰۰ شانه طرح یکی دیگر از انواع فرش ماشینی ۷۰۰ شانه است. این فرش در حقیقت نوعی فرش ۵۰۰ شانه است که طرح و نقشه آن مانند طرح و نقشه‌های جدید فرش‌های ۷۰۰ شانه اورجینال است.

قیمت فرش

فرش  ۷۰۰ شانه تبدیلی نسبت به فرش کاشان ۷۰۰ شانه اورجینال کمتر است، همچنین دارای کیفیت کمتری است.

فرش کاشان ۱۰۰۰ شانه:

این فرش یکی دیگر از فرش‌های ماشینی است که کیفیت بالاتری نسبت به فرش های ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه دارد. فرش کاشان ۱۰۰۰ شانه دارای تراکم عرضی ۱۰۰۰ است. در حقیقت در یک متر از عرض این نوع فرش ۱۰۰۰ گره زده شده و در یک متر از طول آن ۳۰۰۰ گره ایجاد شده است. در نتیجه تراکم طولی آن ۳۰۰۰ گره است. دوام فرش با تراکم فرش رابطه مستقیم دارد. در حقیقت هر چقدر تراکم فرش بیشتر باشد، فرش نهایی با کیفیت‌تر بوده و دوام بالاتری خواهند داشت.

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته

فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه به فرشی گفته می‌شوند که تراکم طولی و تراکم عرضی آن بالا است. این نوع فرش یکی از فرش‌های بسیار ظریف و ریز بافت به شمار  می‌رود که از کیفیت فوق العاده‌ای برخوردار است. فرش ۱۲۰۰ شانه، به دلیل ظرافت و زیبایی بسیار بالا بیشتر جنبه تزیینی دارد. تعداد شانه و تراکم با میزان ضخامت فرش رابطه عکس دارد. در حقیقت با افزایش تراکم‌های طولی و تراکم عرضی، ضخامت فرش کاهش می‌یابد و فرش نازک تر می‌شود. فرش‌های ۱۲۰۰ شانه دارای نقش‌های پیچیده، ریز و پرکار هستند. قیمت این نوع فرش نسبت به فرش‌های  ۱۰۰۰ شانه، ۷۰۰ شانه و ۵۰۰ شانه کمتر است.

خرید فرش کاشان:

خرید فرش به ویژه فرش کاشان  کار نسبتا دشواری است. در خرید فرش کاشان بهتر است نکات مختلفی را مانند قیمت فرش، نوع فرش، رنگ فرش، تراکم و شانه فرش و ... را مورد بررسی و دقت قرار داد. یکی از عوامل مهم در خرید فرش کاشان قیمت آن است. در هنگام خرید فرش، اگر فرش قیمت مناسب داشته باشد به راحتی می‌توان فرش مورد نظر را خریداری کرد. یکی از بهترین روش‌ها برای خرید فرش مورد نظر با قیمت پایین تر تنها با مراجعه به کارخانه فرش امکان‌پذیر است. در حقیقت سود زیاد مانع از خرید فرش مورد نظر می‌شود، در نتیجه هنگام مراجعه به فروشگاه‌ها و مراکز نامعتبر جهت خرید فرش، به دلیل قیمت بالای فرش‌ها باید فرشی با کیفیت پایین‌تر و یا با متراژ کمتر را خریداری کرد در نتیجه برای خرید فرش کاشان با قیمت مناسب‌تر و کیفیت بالا، بهترین روش مراجعه به کارخانه و یا نمایشگاه است.

مراجعه به کارخانه و خرید فرش کاشان از نمایشگاه علاوه بر قیمت پایین مزایای دیگری نیز دارد که می‌توان به تنوع بسیار زیاد محصولات، انتخاب فرش با طرح‌های جدید و کاملا به روز، استفاده از تخفیفات ویژه فرش کاشان و ... اشاره کرد.

فرش ماشینی کاشان

خرید فرش کاشان با تنوع زیاد از درب کارخانه:

همان‌طور که گفته شد با مراجعه به کارخانه فرش، جهت خرید فرش مزایای زیادی خواهد داشت. فرش‌های موجود در کارخانه تنوع بسیار زیادی دارند در حقیقت رنگ بندی و طرح فرش‌های موجود در کارخانه بسیار متنوع است، بنابراین انتخاب آن با هر نوع سلیقه امکان‌پذیر است. طرح‌های ایجاد شده توسط بهترین طراحان طراحی می‌شود. به دلیل تنوع زیاد محصولات موجود در کارخانه انتخاب فرش با هر سلیقه و توان مالی امکان‌ پذیر است، لازم به ذکر است که هماهنگ کردن آن با سایر وسایل نیز به راحتی انجام می‌شود. ناگفته نماند که در صورت وجود مشکل، پیگیری آن راحت‌تر انجام می‌شود.

در نهایت

اگر قصد دارید فرش‌های ظریف را خریداری کنید، سراغ فرش‌هایی با شانه کمتر بروید. اما اگر دوام و مقاومت فرش برایتان اهمیت دارد، بهتر است فرش‌های کم تراکم را انتخاب کنید. لام به ذکر است که با مراجعه به کارخانه و یا نمایشگاه مربوط به کارخانه می‌توان فرش مورد نظر را با قیمت پایین‌تری خریداری کرد. در حقیقت خرید فرش به صورت مستقیم از درب کارخانه با حذف واسطه‌ها انجام می‌شود. ناگفته نماند که محل استفاده از فرش در انتخاب آن بسیار موثر است.

فرش کاشان| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha