۲۹ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۱۷
کد خبرنگار: 1033
کد خبر: 84189528
با مشارکت نذرآرزوها| source
۰ نفر

برچسب‌ها

آرزوی کودک ۱۱ ساله  برای رفتن به مشهد مقدس محقق شد

آرزوی یک کودک برای رفتن به حرم امام رضا(ع) و زیارت آن حضرت که برایش امری محال بود با حمایت پویش نذرآرزوها تحقق یافت.

پویش نذر آرزوها، این بار هم با گسترش فعالیت‌های داوطلبانه، رویای یک کودک ۱۱ ساله برای رفتن به مشهد مقدس را به واقعیت رسانده و راهی مشهد مقدس شد.

محمد عرفان شربتی، در اثر یک حادثه ناگهانی در نوزادی، دچار آسیب جدی نخاعی شده و توان راه رفتن از وی سلب شده است. در این میان، مددکاران و فعالان خیر در پویش نذر آرزوها که برای تحقق آرزوهای  کودکان با نیاز های ویژه پیش قدم شده‌اند، با شناسایی این کودک، آرزوی دیرینه‌اش را به واقعیت رسانده و وی را به پابوس امام رضا (ع) رساندند.

مستند کوتاه زیارت این کودک در حرم امام رضا (ع) با نام «مسافر» نیز به تهیه کنندگی علی مهر آور و کارگردانی محسن عبدی ازشبکه سوم سیما پخش شده و صابر خراسانی نیز، سفیر نذر آرزوها و این پویش است.

این پویش که برای از میان برداشتن تفاوت‌های به وجود آمده میان کودکان بیمار و دیگران در حال فعالیت گسترده و خیرخواهانه هستند، در اقدام قبلی نیز یک کودک کم توان ذهنی را با همکاری فرماندهی انتظامی تهران، به ارزویش برای رییس پلیس شدن رسانده و در این زمینه اقدمات مثال زدنی زیادی داشتند که مستند کامل آن نیز از صدا و سیما پخش شد.

مجموعه نذر آرزوها با راه اندازی یک پویش، همچنان در صدد رساندن کودکان با بیماری های خاص یا نیازهای ویژه به آرزوهای محال و دست نیافتنی شان هستند که قسمت‌های بعدی مجموعه نذر آرزوها در همین راستا در حال تولید و تدوین است.

با مشارکت نذرآرزوها| source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha