۲۶ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۷
کد خبرنگار: 3065
کد خبر: 84076113
۰ نفر

برچسب‌ها

میوه‌های نوبر پاییز به بازار رسیدند

بازار میوه و تره‌بار این روزها رنگ و بوی پاییز به خود گرفته است. غرفه‌های بازار را میوه‌های نوبرانه پاییز پر کرده‌اند. نگاهی به قیمت آنها در آخرین روزهای مهرماه بیندازیم.

سازمان میادین میوه و تره‌بار در آخرین گزارش خود، قیمت انواع میوه و صیفی‌جات را اعلام کرده است. بر اساس این گزارش هر کیلوگرم انواع سیب حدود ۸ هزار تومان، هر کیلوگرم خیار گلخانه‌ای ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، و هر کیلوگرم موز ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

میوه‌های تابستانی در آخر راهند

با پایان یافتن فصل پر نعمت تابستان، میوه‌های آن نیز رو به اتمام است. در میادین میوه و تره‌بار از میوه‌های تابستانی چند قلمی بیشتر نمانده است. در این بازار، هر کیلوگرم هلو به قیمت ۸ هزار و ۷۰۰ تومان، هر کیلوگرم هلو انجیری به نرخ ۹ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم آلو به قیمت ۹ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد. شلیل و شبرنگ نیز با قیمت هر کیلوگرم ۹ هزار و ۳۰۰ تومان قابل خرید است. همچنین انواع انگور نیز از  ۷ هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

میوه‌های پاییزی رسیدند

در غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار، میوه‌های فصل سرد سال بازار جدید پیدا کرده‌اند. در این بازار، هر کیلوگرم انار به قیمت ۹ هزار و ۲۰۰ تومان و هر کیلوگرم نارنگی ۶ هزار و ۷۰۰ تومان عرضه می‌شود. زالزالک نوبرانه دیگری است که در این بازار دیده می‌شود. مشتریان می‌توانند هر کیلوگرم زالزالک را به قیمت ۱۵ هزار تومان و هر کیلو گرم خرمالو را ۸ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری کنند. میوه به نیز که به تازگی به بازار رسیده است به قیمت ۹ هزار تومان به فروش می‌رسد.

مغزها؛ از گردو تا پسته

در میادین میوه و تره‌بار، انواع مغز گردو و پسته نیز در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دارد. آنها می‌توانند هر کیلوگرم گردو پوست سبز را به قیمت ۲۲ هزار تومان و هر کیلوگرم پسته تازه را با نرخ ۶۷ هزار تومان خریداری کنند. در این بازار همچنین هر کیلوگرم عناب تازه به قیمت ۱۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

از هندوانه تا دستنبو

هندوانه، خربزه و طالبی همچنان در بازار یافت می‌شود. در میادین میوه و تره‌بار هر کیلوگرم هندوانه به قیمت هزار و ۵۰۰ تومان فروش می‌رود. انواع خربزه نیز در بازار بین ۳ تا ۴ هر و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین هر کیلوگرم طالبی جانا به قیمت ۵ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

در این زمینه بخوانید:

نرخ انواع گوشت قرمز داخلی و وارداتی در بازار

مرغ و بوقلمون در میادین به چه قیمت عرضه می‌شوند؟

میوه‌های گرانقیمت بازار

در راس میوه‌های بازار، انبه با قیمت هر کیلوگرم ۴۲ هزار تومان به عنوان گران‌ترین میوه قرار دارد. در میادین میوه و تره‌بار، هر کیلوگرم گلابی شاه میوه ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود. انجیر زرد نیز به قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان و انجیر سیاه با نرخ ۱۱ هزار تومان قابل خرید است. زرشک تازه نیز وارد بازار شده است و هر کیلوگرم پاک نشده آن به قیمت ۱۶ هزار تومان و پاک شده آن با نرخ ۳۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha