۲۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۹:۱۲
کد خبرنگار: 3065
کد خبر: 84039899
۰ نفر

برچسب‌ها

از نرخ کله‌پاچه، دل و جگر با خبرید؟

قیمت هر دست کله پاچه و هر کیلوگرم دل، جگر و قلوه گوسفندی و گوساله در میادین میوه و تره‌بار به روز شد.

سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در گزارش جدید خود، قیمت انواع آلایش گوشتی گوسفند و گوساله شرکتی و غیرشرکتی را اعلام کرد. در جدیدترین نرخنامه سازمان مدیریت میادین، هر دست کامل کله پاچه بسته‌بندی شرکتی ۱۰۶ هزار تومان و هر دست کله پاچه بسته‌بندی غیرشرکتی با دو هزار تومان پایین‌تر به فروش می‌رسد. همچنین هر کیلوگرم دست کامل دل، جگر و قلوه گوسفندی به قیمت ۹۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

قیمت انواع آلایش گوسفندی؛ از کله تا پاچه

بر اساس نرخنامه این سازمان، هر بسته ۶ عددی پاچه گوسفندی شرکتی با قیمت ۸۱ هزار تومان و هر بسته ۴ عددی آن به قیمت ۵۴ هزار تومان به فروش می‌رسد. هر عدد پاچه گوسفندی بسته بندی در محل با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت هر بسته سه عددی زبان گوسفندی شرکتی ۸۸ هزار تومان و قیمت هر بسته ۳ عددی مغز گوسفندی ۵۸ هزار تومان تعیین شده است. همچنین قیمت هر عدد زبان گوسفندی بسته بندی در محل نیز، ۲۸ هزار تومان و هر عدد مغز گوسفندی غیرشرکتی ۱۸ هزار تومان مشخص شده است.

طبق اعلام سازمان میادین، هر کیلوگرم سیراب و شیردان گوسفندی به شکل بسته‌بندی شرکتی باید ۳۲ هزار تومان و هر کیلوگرم این محصول به شکل آزاد ۲۸ هزار تومان خرید و فروش شود.

اگر مصرف‌کننده آلایش گوساله هستید، بخوانید

در گزارش نرخنامه سازمان میادین میوه و تره‌بار، علاوه بر قیمت آلایش گوسفندی، انواع آلایش گوساله نیز اعلام شده است. این گزارش می‌گوید، هر کیلوگرم زبان گوساله شرکتی ۷۵ هزار تومان و هر کیلوگرم زبان گوساله غیرشرکتی با نرخ یک هزار تومان کمتر در بازار عرضه می‌شود. همچنین، قیمت هر عدد مغز گوساله شرکتی قیمت ۲۹ هزار تومان و هر عدد مغز بسته‌بندی شده در محل ۲۷ هزار تومان ثبت شده است.

طبق این نرخنامه، پاچه گوساله در بسته‌بندی‌های شرکتی به قیمت هر عدد ۳۲ هزار تومان و پاچه گوساله بسته‌بندی غیرشرکتی با قیمت هر کیلوگرم ۲۲ هزار تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این، قیمت هر کیلوگرم سیراب و شیردان گوساله شرکتی ۲۷ هزار تومان و قیمت آن به شکل بسته‌بندی در محل ۲۴ هزار تومان اعلام شده است.

در این زمینه بخوانید:

بررسی قیمت بوقلمون و نرخ انواع برنج در بازار

مظنه گوشت قرمز داخلی و وارداتی در بازار

دل و جگر سیری چند؟

طبق گزارش سازمان میادین میوه و تره‌بار، هر کیلوگرم دست کامل دل، جگر و قلوه گوسفندی به قیمت ۹۱ هزار تومان عرضه می‌شود. در ادامه جدول قیمت دل، جگر و قلوه گوسفندی و گوساله در این میادین را بخوانید:

نوع محصول (هر کیلوگرم) شرکتی (تومان) غیرشرکتی (تومان)
جگر، دل و قلوه گوسفند ۱۳۴ هزار ۱۲۶ هزار
جگر، دل و قلوه گوساله ۶۷ هزار ۶۳ هزار
جگر سفید گوسفند (هر عدد) - ۸۰ هزار
دنبه گوسفند - ۴۳ هزار

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha