۲۴ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۸:۱۶
کد خبرنگار: 744
کد خبر: 84038695
با مشارکت سایت من و زبان source
۰ نفر

برچسب‌ها

آموزش زبان ایتالیایی به صرف یک قاچ پیتزا

فرض کنید در خانه نشستید و هوس یک پیتزا ایتالیایی می کنید، طبیعی است، وقت ناهار است و شکم تان نیز همین را یادآوری می کند! اما ناگهان نگاهی به ساعت می اندازید و متوجه می شوید که چیزی به کلاس ایتالیایی تان نمانده و باید حاضر شوید. تا خودتان را در این ترافیک به کلاس برسانید حداقل یک ساعت طول می کشد. پس قید خوردن پیتزا را می زنید. بعد از تمام شدن کلاس هم آن قدر خسته هستید که ترجیح می دهید با یک غذای سبک قال قضیه را بکنید.

احتمالا این داستان کوتاهی که برای تان تعریف کردیم، برای شما آشناست! ممکن است بارها برای تان پیش آمده که به دلیل رفتن به کلاس زبان مجبور شدید که دور برنامه ها و کارهایی که قصد انجامش را داشتید، خط بکشید. اما دیگر زمان رفتن به کلاس های حضوری و گذشتن از برنامه های مختلف زندگی تان به سرآمده. دیگر نیازی نیست غصه ترافیک سنگین خیابان ها و پیدا نکردن جای پارک و کلاس های خسته کننده با روش های آموزش قدیمی و سنتی را بخورید. این روز ها روش های نوین و جدیدی برای یادگیری زبان خارجی ارائه شده.

از آن جایی که امروزه زبان ایتالیایی طرفداران بسیاری پیدا کرده، اگر شما هم در فکرتان است که آن را بیاموزید، یا در حال حاضر به کلاس های حضوری زبان ایتالیایی می روید و از این رفت و آمد ها خسته شدید و پس از ماه ها هنوز هم نمی توانید به آسانی ایتالیایی صحبت کنید، می توانید در خانه بنشینید و حداقل هر روز ۲۰ دقیقه به یادگیری زبان ایتالیایی مشغول باشید. تعجب نکنید، همان طور که گفتیم که دیگر زمان روش های سنتی آموزش گذشته؛ وقت آن رسیده که برای کسب موفقیت بیشتر در فراگیری این دانش پرطرفدار، به ابزار و وب سایت های معتبر امروزی روی بیاورید. می پرسید چطور؟ ادامه مطلب را از دست ندهید.

در خانه بنشینید و ایتالیایی بیاموزید

اگر به زبانی مثل ایتالیایی علاقه دارید و طرفدار پروپا قرص آن هستید، پس نگران وقت یا هزینه نباشید؛ نگران برنامه ها و کارهایی که با رفتن به کلاس حضوری باید از انجام شان دست بکشید نباشید. این روزها با تغییرات بسیاری که در تکنولوژی انجام شده و روش های آموزش نوینی که ارائه شده است دیگر نیازی نیست غصه ترافیک سنگین خیابان ها و پیدا نکردن جای پارک و کلاس های خسته کننده با روش های آموزش قدیمی و سنتی را بخورید یا حتی با شکم گرسنه به کلاس بروید! خوشبختانه روش های نوین و جدیدی برای یادگیری زبان خارجی ارائه شده است.

شاید فکر کنید زبان ایتالیایی به اندازه انگلیسی پرکاربرد نیست و کم تر کسی نیاز دارد که به یادگیری این زبان بپردازد، شاید این طور باشد اما کاملا هم درست نیست. خود شما، چقدر برای رفتن به کلاس های انگلیسی زمان صرف کردید، حتی بدون درنظر گرفتن چیزی که در مدرسه آموختید؟ مسلما خیلی. اما آیا درحال حاضر می توانید با تسلط کامل به زبان انگلیسی صحبت کنید؟ احتمالا بسیاری از شما که درحال خواندن این مطلب هستید، پاسخ تان به این پرسش منفی است.

تنها دلیلی که افراد نتیجه مثبتی در این راه نمی گیرند، روشی است که برای یادگیری زبان انتخاب می کنند. من و زبان به شما می گوید که با اختصاص دادن تنها ۲۰ دقیقه در روز و در خانه، محل کار، دانشگاه یا حتی در طول سفر می توانید با تمرین و تکرار به فراگیری زبان ایتالیایی بپردازید و مثل بلبل به این زبان صحبت کنید. تعجب نکنید، همان طور که گفتیم که دیگر زمان روش های سنتی آموزش به سر آمده؛ وقت آن رسیده که برای کسب موفقیت بیشتر در فراگیری این دانش پرطرفدار، به ابزار و وب سایت های معتبر امروزی روی بیاورید. می پرسید چطور؟

آموزش زبان ایتالیایی با من و زبان، راحت از همیشه

این که در خانه بنشینید و زبان بیاموزید شاید رویای همیشگی تان بود، اما با من و زبان دیگر رویا نیست. چه خانه دار باشید و در خانه و یا به عنوان یک فرد شاغل از صبح تا بعد از ظهر سرکار باشید و یا حتی دانشجویی باشید که روزها را در دانشگاه سپری می کنید، در هر صورت می توانید کمی از وقت تان را به یادگیری آنلاین زبان از راه دور اختصاص دهید. دیگر نیازی نیست برای رفتن به کلاس از خانه بیرون بیایید و یا تمام قرارهای کاری خود را برای آموزش ایتالیایی کنسل کنید؛  آموزش زبان آنلاین من و زبان به کمک تان می آید. فرض کنید از دانشگاه یا از سرکار به خانه باز می گردید، خسته هستید و نمی توانید پشت فرمان بنشینید و تا کلاس زبان بروید. مدام هم با خود می گویید که ای کاش راهی بود تا در خانه آموزش می دیدم. من و زبان با طراحی فضایی خاص این آرزو و رویای شما را به واقعیت تبدیل کرده.

محیط آموزش آنلاین من و زبان، می تواند برای یادگیری کاملا ایده آل و قابل تنظیم باشد. در واقع این نوع آموزش می تواند تمام نیازهای یک زبان آموز را برطرف کرده و به او کمک کند تا هر روز و در هر شرایطی، دقایقی را به آموزش بپردازد. همان طور که اشاره شد، این که کجا هستید و چه برنامه ای دارید، اصلا مهم نیست. چرا که من و زبان هیچ محدودیتی برای تان به وجود نمی آورد.

وب سایت من و زبان همیشه در دسترس شماست تا بدون محدودیت آموزش ببینید و به یک ایتالیایی زبان حرفه ای تبدیل شوید؛ و این همان جادوی یادگیری آموزش آنلاین زبان ایتالیایی است. شما می توانید در وب سایت من و زبان ثبت نام کرده، تا تجربه یک یادگیری شیرین را برای خودتان ثبت کنید و در کم‌ ترین زمان ممکن، یادگیری راحت و بی ‌دردسر را تجربه کنید. شما در روش آموزش آنلاین، مشکلات کلاس‌ های حضوری را ندارید و می توانید زمان مفیدتری را برای آموزش صرف کنید. همچنین فراموش نکنید با این روش نوین، یادگیری و استراحت و خوردن یک قاچ پیتزای ایتالیایی خوش مزه را باهم تجربه می کنید!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =