این ۴ فیلم کوتاه را آنلاین ببینید

فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی به نمایش درخواهند آمد.

فیلم‌های کوتاه تماشاگران و دنبال کنندگان جدی و خاص خود را  دارند. در اتفاقی مثبت تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی به نمایش درخواهند آمد. در هفته پیش رو می‌توانید این فیلم‌های کوتاه را به صورت آنلاین ببینید:

مثل بچه آدم

این فیلم داستان سارا پرستار خانگی متین، پسربچه ای ۷ ساله است که در یکی از روزهای کاری اش، متین برای او داستانی تعریف می‌کند و سارا تصمیم به دزدی از خانه آنها می‌گیرد. آرین وزیردفتری کارگردان و فیلمنامه نویس فیلم کوتاه مثل بچه آدم است. بازیگران شادی کرم‌رودی، نگار عابدی، تهیه کننده مجید برزگر است.«مثل بچه آدم» به کارگردانی آرین وزین دفتری و تهیه‌کنندگی مجید برزگر و انجمن سینمای جوانان ایران است. از این کارگردان قبلا فیلم «هنوز نه» در سینماهای هنروتجربه نمایش داده شده است.

پل

این فیلم کوتاه داستان روحانی جوانی است برای تبلیغ اسلام به روستای صعب‌العبوری می‌رود و در مسیر دچار مشکلاتی می‌شود. عوامل این فیلم کوتاه عبارت‌اند از: تصویربردار: وحید بیوته، تدوین و صداگذاری: فیاض بهرام، صدابردار: بهنام اسد الهی، مدیر تولید: رامین فرزانه، گریم: رحیم پرواسی، عکاس و دستیار تصویربردار: میلاد بایرامی، تدارکات: محمد حیدری، هماهنگی: محمد مهدی زرگر پور، دستیار: علی حق‌بده، انتخاب موسیقی: نیما طعامی. رضا جمالی کارگردان این فیلم کوتاه از فیلم‌سازان باسابقه استان اردبیل است که تاکنون موفقیت‌های بسیاری در حوزه ملی و بین‌المللی کسب کرده است.

کل به جز

فیلم کوتاه ۱۲ دقیقه‌ای «کل به جز» روایت سرنگونی مجسمه آهنی یک دیکتاتور است که بعد از ذوب شدن در قالب اشیایی کوچک تکثیر شده و به حیات خود در زندگی مردم ادامه می‌دهد. فیلم کوتاه «کل به جز» به کارگردانی وحید حسینی نامی به بخش مسابقه نوزدهمین جشنواره «لوکانیا» در ایتالیا راه یافت. عوامل ساخت «کل به جز» عبارتند از نویسنده و کارگردان: سید وحید حسینی نامی، تصویربردار: سعید محمد پناه، صدابردار: علی صفایی‌فر، طراح تولید و مدیر هنری: نوید نامی، عکاس: مهسا جمالی، دستیار کارگردان: علی همراز، مجری طرح: شهرام شهنازیان، مدیر تدارکات: رضا فتحی، تدوین: سیدوحید حسینی نامی، جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: روزبه شمشیری، صداگذار: حسین قورچیان، موسیقی: مهران پورمندان.

تناوب

این فیلم کوتاه درباره زندانی که در مجاورت زمین بازی تعدای کودک قرار گرفته است. علی خوشدونی فراهانی: نویسنده، تهیه کننده و کارگردان، اسماعیل رمضان زاده: فیلمبردار، فرهاد غلامی: تدوین، رامین ابوالصدق: صدابرداری از جمله عوامل این فیلم هستند.

در این باره بخوانید:

بهترین فیلم‌های کوتاه ایرانی را از دست ندهید

«هفت و نیم»؛ قصه زنان ایران و افغانستان

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha