تابلو سازی نوین لایت و بهترین روش های تبلیغات

امروزه یکی از مهم ترین فاکتور ها در بازاریابی و فروش محصولات میان اصناف مختلف، تبلیغات است که به روش های متفاوتی قابل اجرا می باشد و به زیر شاخه های مختلفی تقسیم بندی می شود که یکی از آنها تبلیغات محیطی است. تبلیغات محیطی به تبلیغاتی گفته می شود که شرکت های مربوطه مبادرت به تبلیغات خارج از اطراف و پیرامون خرید مشتریان می نمایند که معمولا این شرکت ها و مجموعه ها تحت عنوان و نام تابلو سازی درسطح کشور فعالیت دارند.

یکی از بزرگترین شرکت های تابلو سازی در تهران گروه تبلیغاتی نوین لایت است که با تولید و ساخت مدرنترین تابلو های تبلیغاتی مبادرت به ارائه خدمات به مشتریان دارد و نکته مهمی که می بایست در مورد نحوه تبلیغات این شرکت و دیگر مجموعه های تابلو سازی عنوان کرد و از آن آگاه بود انواع تابلو های تبلیغاتی است و اینکه بدانیم مناسب ترین و کاربردی ترین نوع تابلو تبلیغاتی در رابطه با فروش و بازاریابی محصولاتمان شامل چه تابلوهایی می باشد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم یکی از تابلو های تبلیغاتی مدرن در حرفه تابلو سازی می باشد که در دسته حروف های برجسته قرار می گیرد و در انواع متفاوتی قابل ساخت و اجرا می باشد. این مدل از حروف برجسته با توجه به اینکه بیش از چند دهه از ورودش به حرفه تابلو سازی می گذرد کماکان مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار دارد.

تلفیق چلنیوم با دیگر حروف های برجسته مانند تابلو استیل و تابلو نئون پلاستیک یکی از مزیت های آن بشمار می رود که می تواند در تولید یک تابلو تبلیغاتی جدید و مدرن بسیار موثر واقع شود.

تابلو چلنیوم را می توان در رابطه با تبلیغات تابلو مغازه و دیگر اماکن تجاری از پر فروش ترین تابلو های تبلیغاتی نام برد که دارای محاسن و مزیت هایی مانند زیبایی، طول عمر بالا و مصرف برق پایین می باشد.

تابلو لایت باکس

لایت باکس از دو کلمه لایت و باکس تشکیل شده است که ریشه لاتین دارد و به ترتیب، نور و جعبه معنی می شوند که در کل به معنی جعبه نور می باشد. در حرفه تابلو سازی لایت باکس به تابلو هایی اطلاق می گردد که به صورت جعبه با متریال های چوب، آهن و آلومینیوم ساخته شده و بعد از ساخت جهت روشنایی نور پردازی می شود.

تابلو لایت باکس قابلیت تبلیغات به شکل متن، عکس و یا هر دو را دارد که معمولا چاپ روی متریال های استیکر، بک لایت و پارچه انجام می گیرد. تنوع ساخت در تابلو لایت باکس نیز یکی از موارد مهم در انتخاب این گذینه تبلیغاتی میان مشتریان است که می توان به مواردی مانند تابلو لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس مگنتی، تابلو لایت باکس اسنپ فریم، تابلو لایت باکس کریستالی و دیگر موارد اشاره نمود.

تابلو استیل

استیل از متریال های پر کاربرد در دنیای امروز بشر بشمار می رود و در بسیاری از اصناف و صنایع مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از آنها حرفه تابلو سازی است. تابلو های شناسایی استیل، تابلو راهنمای طبقات و تابلو های تلفیقی نمونه هایی هستند که از کاربرد بالایی در تبلیغات برخوردارند.

اما یکی از تابلو های استیل که از استقبال و فروش بالایی در تابلو سازی برخوردار است، حروف برجسته استیل می باشد که در انواع و رنگ های مختلفی در کارگاه تابلو سازی تولید می شود.

تابلو استیل که در تابلو سازی از حروف های قدیمی بشمار می رود قابلیت تلفیق بالا و بسیار زیبایی را با اکثر حروف های برجسته دارد که این مورد باعث تولید جدیدترین تابلو های تبلیغاتی همراه با ایده پردازی و خلاقیت در تابلو سازی بشمار می رود و تابلو استیل را به یکی از بهترین گذینه های تبلیغاتی تبدیل نموده است.

تابلو نئون

تابلو نئون یکی دیگر از تابلو های قدیمی در تابلو سازی است که می توان از آن به عنوان یک تابلو نوستالژی و یکی از ستون های تابلو سازی مدرن نام برد. تابلو نئون توسط لوله های شیشه ای ساخته می شود که در نهایت با نصب دو الکترود در دو سر آن مبادرت به شارژ گاز و روشنایی نئون می شود.

تابلو نئون با توجه به این موضوع که در دسته تابلو های قدیمی در تابلو سازی قرار می گیرد اما کماکان مورد استفاده بسیاری از مشتریان قرار دارد به طوری که تلفیق این مدل از حروف برجسته می تواند در ساخت تابلوهای مدرن و جدید موثر واقع شود و این تابلو را اثبابی در جهت کسب در آمد اصناف فراهم آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =