تنها راه درمان ریزش موی ارثی چیست؟

دلیل ریزش موی اکثر افراد به زمینه ژنتیکی و ارثی بودن آن بر می گردد. اگر شما هم با مشکل ریزش مو مواجه شده اید، زیاد بابت آن نگران نباشید چرا که ریزش مو یک بیماری به حساب نمی آید، بلکه یک مشکل است که به صورت کاملا طبیعی برای خیلی از افراد اتفاق می‌افتد. اما اگر نمی خواهید عوارض این پدیده را تا آخر عمر با خود داشته باشید باید علت آن را بیابید و به درمان آن بپردازید. اما در صورتی که به خاطر ریزش مو بیش از اندازه دچار طاسی سر شده اید، تنها راه حل درمان آن کاشت مو است.

کاشت مو یک عمل بدون ریسک و پرطرفدار در دنیا

امروزه ریزش مو دغدغه بسیاری از افراد است که از نداشتن موهای پرپشت و از دست دادن موهایشان دچار نگرانی و اضطراب میشوند. روش های مختلفی برای درمان ریزش مو وجود دارد اما در آخر برای رفع اساسی مشکل ریزش مو تنها می توان کاشت مو انجام داد.

کاشت موی طبیعی یا همان پیوند زدن مو درقسمت های طاس سر یک عمل پرطرفدار به حساب می‌آید که نسبت به روش های قدیمی هیچ عارضه خطرناکی به همراه ندارد. انجام کاشت‌ مو یک تصمیم بسیار مهم است که باید قبل از آن  آمادگی و اطلاعات کافی داشته باشید. چرا که اگر کاشت مو شما به درستی انجام نشود و توسط افراد غیر حرفه ای صورت بگیرد، ممکن است دچار مشکلاتی شوید که جبران آن امکان پذیر نباشد.

در حال حاضر پیوند مو طبیعی برای پر کردن جای خالی موهای از دست رفته قسمت های مختلف مانند سر، ابرو، ریش، سبیل، مژه و نواحی اسکار انجام میشود. این روزها با استفاده از تکنولوژی های جدید پیوند مو به راحتی و به صورت جراحی سرپایی قابل انجام است و نتایج بسیار موثری با ظاهری طبیعی تر مشاهده خواهید کرد. 

انجام کاشت مو چگونه است؟

در مراحل پیوند مو فولیکول های مو از قسمت های مختلف بدن که به آن محل اهداکننده مو یا بانک مو می گویند، به قسمت های خالی سر منتقل میشود. در واقع در این مرحله گرافت هایی که حاوی فولیکول های مو هستند، از قسمت‌ اهدا دهنده جدا و به قسمت طاسی  پیوند زده میشود. خوب است بدانید موهایی که پیوند می شوند در کنار طبیعی بودن آنها می توانند برای یک عمر باقی بمانند و رشد کنند.

روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که تفاوت آنها در بین استخراج و پیوند زدن واحدهای فولیکولی است. البته متخصص پوست و مو با توجه به شرایط شما بهترین روش کاشت مو را برایتان انتخاب میکند.

از مد روز ابرو خبر دارید؟

مطمئنا متوجه شده اید که این روزها ابروهای پر پشت و ضخیم بسیار باب شده است و دیگر ابروهای نازک و کشیده مورد پسند نمی باشد. این روزها بیشتر افرادی که برای کاشت ابرو طبیعی اقدام می کنند دوست دارند ابروهای پرپشتی داشته باشند.

 آیا شما هم به خاطر دلایل مختلف با ریزش ابرو مواجه شده اید؟ و ابروهایتان از حالت طبیعی در آمده و به ابروهای نازک و کم پشت تبدیل شده است؟ البته ابروها قاب چهره را می سازند و تاثیر فوق العاده ای بر روی زیبایی صورت دارند، بنابراین طبیعی است اگر بخواهید برای زیبایی هرچه بیشتر آن ها تلاش کنید. اما چگونه؟ کاشت ابرو به عنوان یک روش درمانی مانند کاشت مو سر انجام می شود که از قسمت های مختلف سر فولیکول های مو برداشت و به ناحیه ابرو منتقل می شود. در واقع همان تکنیک هایی که در پیوند مو استفاده می شود برای کاشت ابرو نیز به کار می رود. خوبی روش کاشت ابرو این است که موهای کاشته شده برای یک عمر باقی خواهد ماند و دچار ریزش نخواهد شد.

 چرا کاشت ابرو؟

کاشت مو در مقایسه با روش های دیگر مانند تاتو و هاشور ابرو حالت طبیعی تر داشته و نیازی نیست هر چند وقت یکبار آن را تمدید کنید. از طرفی ظاهر ابروها نسبت به موی سر بر روی زیباسازی صورتتان بسیار تاثیرگذارتر است و در صورتی که ابروهای طبیعی و پرپشتی داشته باشید، ظاهر شما جوانتر به نظر می رسد و در زیبایی چشم های شما تاثیر بسیار خوبی می گذارد.

 بنابراین کاشت ابرو در کنار روش های غیر طبیعی پر کردن جای خالی ابروها تا حد زیادی بر روی زیباسازی ظاهر شما تاثیر می گذارد.

قیمت کاشت ابرو چقدر است؟

قیمت کاشت ابرو همانند فاکتورهای مهم تعیین کننده هزینه کاشت مو مشخص می شود. با این تفاوت که نسبت به کاشت موی سر فضای کمتری دارد، بنابراین قیمت کاشت ابرو کمتر خواهد بود. عاملی که بیشتر بر روی قیمت کاشت ابرو تاثیر می گذارد، تجربه و مهارت متخصص است. مورد بعدی در تعیین قیمت کاشت ابرو تعداد گرافت هایی که برای پرشدن ابروهایتان نیاز دارید، می باشد.

بهترین کاشت مو تهران کجاست؟

ممکن است در کنار تصمیم تان برای انجام کاشت مو، بپرسید بهترین کاشت مو تهران کجاست و کدام کلینیک و مطب می تواند بهترین کاشت مو تهران را برای شما انجام بدهد. در واقع انتخاب کردن کاشت مو در شهری مثل تهران کمی سخت و دشوار است. چراکه امروزه مطب و کلینیک های زیادی در این شهر فعالیت می کنند. اما مهمترین مسئله ای که باید در نظر بگیرید، کیفیت مرکز درمانی است.

ویژگی هایی که می تواند یک مرکز کاشت مو تهران را به عنوان بهترین قلمداد کند، شامل موارد زیر می باشد:

داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت

دارای تجهیزات مدرن و پیشرفته

حمایت همه جانبه از بیماران

دارای متخصصین حرفه ای و با تجربه

ارائه خدمات درمانی متنوع

 خیلی راحت بهترین مرکز کاشت مو تهران را انتخاب کن.

برای این که ویژگی های گفته شده را برای انتخاب در نظر بگیرید، بهترین راه حل این است که در صفحات مجازی به دنبال مراکز کاشت مو تهران بگردید و با در نظر گرفتن ویژگی های گفته شده شرایط آنها را بسنجید.برای این که انتخاب درستی داشته باشید،بهتر است به تبلیغات پررنگ برخی از کلینیک ها توجه نکنید و سعی کنید سابقه کاری کلینیک را بررسی کنید و همچنین از دوستان و آشنایانتان بخواهید دراین راه به شما کمک کنند. کلینیک خانه سفید تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه انتخاب خوبی در این زمینه می‌تواند باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =