۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۶:۰۰
کد خبرنگار: 3065
کد خبر: 83789476
۰ نفر

برچسب‌ها

نرخ انواع قارچ و جوانه در میادین

سازمان میادین میوه و تره‌بار قیمت انواع قارچ سفید و قهوه‌ای به شکل فله و بسته‌بندی را اعلام کرده است. همچنین نرخ انواع جوانه عرضه شده در این میادین نیز بیان شده است.

بر اساس این گزارش هر کیلوگرم قارچ فله به قیمت ۱۴ هزار تومان و هر کیلوگرم قارچ بسته‌بندی با نرخ ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد. انواع جوانه نیز در بسته‌بندی‌های ۲۰۰ گرمی بین ۳ تا ۶ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت انواع قارچ‌ فله‌ای

طبق این گزارش، در میادین میوه و تره‌بار هر کیلوگرم قارچ دکمه‌ای سفید فله‌ای درجه یک ۱۴ هزار و درجه دو ۱۳ هزار تومان ثبت شده است. همچنین هر کیلوگرم قارچ دکمه‌ای قهوه‌ای فله‌ای درجه یک در این بازار ۱۵ هزار و ۵۰۰ و درجه دو ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این، قارچ دکمه‌ای پشت باز نیز به صورت فله با قیمت هر کیلوگرم ۱۳ هزار تومان برای نوع درجه یک و ۱۲ هزار تومان برای نوع درجه دو عرضه می‌شود.

قارچ‌ در بسته‌بندی‌های مختلف

شهروندانی که تمایل به خرید قارچ در بسته‌بندی‌های شرکتی دارند، باید بدانند قارچ دکمه‌ای سفید با قیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان در میادین میوه و تره‌بار به فروش می‌رسد. این محصول در بسته‌بندی‌های ۲۵۰ گرمی با قیمت ۵ هزار تومان و در بسته‌بندی‌های ۴۰۰ گرمی به قیمت ۹هزار و ۲۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین قیمت هر یک از بسته‌بندی‌های ۵۰۰ گرمی و ۸۰۰ گرمی قارچ سفید نیز به ترتیب ۸ هزار و ۲۰۰ و ۱۴ هزار و ۵۰۰ اعلام شده است.

مصرف‌کنندگان قارچ دکمه‌ا قهوه‌ای نیز باید هر بسته ۲۰۰ گرمی آن را به قیمت ۵ هزار و ۷۰۰ و بسته‌های ۴۰۰ گرمی را با قیمت ۹ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری کنند.

مصرف‌کنندگان جوانه بخوانند

در بخش دیگری از گزارش سازمان میادین قیمت انواع جوانه اعلام شده است. جوانه‌ها که به شکل بسته‌بندی‌ در بازار عرضه می‌شوند، به دلیل خواص فراوان و طعم لذیذ و تازه‌ای که دارند، طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. در ادامه جدول قیمت انواع جوانه اعلام شده از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار آورده شده است:

قیمت انواع جوانه در میادین میو و تره بار
انواع جوانه (۲۰۰ گرمی) قیمت (تومان)
جوانه ماش ۴۲۰۰
جوانه شبدر ۵۰۰۰
جوانه یونجه ۵۵۰۰
جوانه گندم ۳۴۰۰
جوانه مخلوط ۶۱۰۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha