در ماه رمضان امسال همه به آرزوهایشان می رسند

ماه رمضان برای ما مردم ایران همیشه تداعی گر کمک به هم نوعان و اقدامات خداپسندانه برای دست گیری از نیازمندان است.

حرکات خداپسندانه دراین ماه مبارک تا جایی در نزد ایرانیان محبوبیت دارد که بسیاری از جمعیت های خیریه، در همین ماه مبارک شکل گرفته و با حمایت مردم موفق شده اند که در باقی ایام سال نیز، کمک های مردمی را به دست نیازمندان برسانند.

در وقایع مختلفی نظیر سیل، زلزله و یا مواقعی که از طرق مختلف در جریان مشکلات عده ای از هم وطنان‌مان قرار می گیریم، شاهد حرکت های خودجوش مردمی و جاری شدن سیل کمک ها به سوی افراد آسیب دیده و نیازمند، بوده و هستیم. 

در نگاهی متفاوت و نوین به این موضوع، می توان کمک به هم نوعان را سر منشأی برای جذب یاری دیگران در مسیر دستیابی به اهداف خودمان بدانیم. بنابراین اگر شهروندان هر جامعه ای خود را در برابر نیازهای یکدیگر مسئول بدانند، در چرخه ی این احساس مسئولیت، هر یک از اعضای جامعه می توانند نیازهای خود را با کمک یکدیگر برطرف نمایند و این اتفاق محقق نمی شود جز در سایه مسئولیت پذیری متقابل اجتماعی.

در همین راستا و با رویکردی متفاوت در جهت تقویت مسئولیت پذیری اجتماعی، مجموعه "ویشاتو" که فعالیت های خود را براساس شعار "حامی باش تا حمایت شوی" متمرکز نموده، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، اقدام به راه اندازی کمپینی تحت عنوان "یک آرزو تو، یک آرزو من" نموده است. در این کمپین هموطنان می توانند با کمک به دیگران در جهت رسیدن به آرزوهایشان، از کمک های آنها برای تحقق آرزوهای خود بهره مند شوند. علاقه مندان به شرکت در این کمپین می توانند به آدرس www.wishato.com مراجعه نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha