۲۸ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۰۰
کد خبرنگار: 3065
کد خبر: 83752333
۰ نفر

برچسب‌ها

آخرین نرخ کله پاچه، دل و جگر در میادین

نرخ کله پاچه، جگر، دل، قلوه و آلایش گوسفند و گوساله در میادین میوه و تره‌بار اعلام شد.

سازمان میادین میوه و تره‌بار در جدیدترین گزارش خود از نرخ انواع آلایش گوسفندی و گوساله شرکتی و غیرشرکتی خبر داد.

فرآورده‌های پرطرفدار گوسفندی

در این گزارش، قیمت یک دست کله پاچه گوسفندی بسته‌بندی شرکتی ۹۶ هزار تومان اعلام شده است. در حالی که قیمت هر دست کله پاچه در بسته‌های غیرشرکتی ۹۴ هزار تومان تعیین شده است.

بر اساس نرخنامه این سازمان، هر بسته ۶ عددی پاچه گوسفندی با قیمت ۶۹ هزار تومان و هر بسته ۴ عددی آن به قیمت ۴۵ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد. قیمت هر پاچه در میدان به شکل غیر شرکتی، ۹ هزار و ۵۰۰ تومان قیمتگذاری شده است.

قیمت هر بسته سه عددی زبان گوسفندی شرکتی ۸۲ هزار تومان و قیمت هر بسته ۳ عددی مغز گوسفندی ۵۷ هزار تومان تعیین شده است. همچنین قیمت هر عدد زبان گوسفندی غیر شرکتی ۲۶ هزار تومان و هر عدد مغز گوسفندی غیرشرکتی ۱۸ هزار تومان مشخص شده است.

طبق اعلام سازمان میادین، هر کیلوگرم سیراب و شیردان گوسفندی به شکل بسته‌بندی شرکتی باید ۲۸ هزار تومان و هر کیلوگرم این محصول به شکل آزاد ۲۶ هزار تومان خرید و فروش شود.

قابل توجه مشتریان فرآورده‌های گوساله

در بخش دیگری از این گزارش، قیمت هر کیلوگرم سیراب و شیردان گوساله شرکتی ۲۶ هزار تومان و قیمت آن به شکل باز ۲۴ هزار تومان اعلام شده است. قیمت هر کیلوگرم زبان گوساله شرکتی ۷۲ هزار تومان و هر کیلوگرم زبان غیرشرکتی ۷۱ هزار تومان تعیین شده است. همچنین هر کیلوگرم پاچه گوساله نیز با قیمت ۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

طبق این نرخنامه، برای هر عدد مغز گوساله شرکتی قیمت ۲۹ هزار تومان و برای هر عدد مغز غیرشرکتی ۲۷ هزار تومان ثبت شده است. هر عدد پاچه گوساله بسته‌بندی نیز ۳۰ هزار تومان تعیین قیمت شده است.

در ادامه جدول قیمت دل، جگر و قلوه گوسفندی و گوساله در میادین میوه و تره‌بار آورده شده است:

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 1
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • احمد IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
    6 1
    عجب دورغهای رو اینجا ما میبینیم درقصابی ها قیمت جگر گوساله ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان میفروشن وجگر گوسفندی از ۱۲۰ هزار تا ۱۳۰ هزار میفروشن ویا اگر یه دست جگر گوسفندی بگیری تا ۱۵۰ هزار میفروشن شما که اینجا این قیمت رو زدین ما این رو تو شهر تبریز نداریم