از آخرین وضعیت قیمت مرغ، بوقلمون، دل و جگر باخبر شوید

قیمت گوشت مرغ و بوقلمون اگرچه نسبت به آخرین هفته پیش از تعطیلات نوروزی کاهش چشمگیری داشته اما بررسی‌ها از افزایش قیمت‌ مرغ نسبت به نیمه فروردین ماه خبر می‌دهد.

سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در جدیدترین گزارش خود وضعیت قیمت گوشت مرغ و بوقلمون در میادین را مشخض کرده است. طبق نرخنامه شنبه ۲۳ فروردین ماه این سازمان، قیمت هر کیلوگرم مرغ کامل ۹ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت هر کیلوگرم بوقلمون کامل ۱۷ هزار و ۴۹۰ تومان اعلام شده است. این گزارش، آماری از قیمت گوشت مرغ و بوقلمون در میادین میوه و تره‌بار را ارائه می‌کند.

مرغ گران شد

بررسی آخرین گزارش منتشر شده از قیمت مرغ در میادین میوه و تره‌بار در نیمه فروردین ماه، نشان می‌دهد در حال حاضر مرغ روند افزایشی قیمت را پیش گرفته است. در گزارش ۲۳ فروردین سازمان میادین میوه و تره‌بار، قیمت اعلام شده هر کیلوگرم مرغ کامل در بسته‌بندی نایلونی ۹ هزار و ۹۰۰ تومان است.

در حال حاضر، قیمت هر کیلوگرم ران و سینه مرغ به ترتیب ۱۷ هزار تومان و ۱۸ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است در حالی که هفته گذشته هر کیلوگرم ران و سینه مرغ به ترتیب با قیمت ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان و ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش رسید.

مصرف‌کنندگان گوشت بوقلمون بخوانند

برای آن دسته از مشتریانی که مصرف‌کننده گوشت بوقلمون هستند، قیمت هر کیلوگرم لاشه بوقلمون ۱۷ هزار و ۴۹۰ تومان تعیین شده است. طبق نرخنامه ابتدای هفته، قیمت هر کیلوگرم سینه با پوست بوقلمون ۲۵ هزار تومان و سینه بدون پوست آن ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان تعیین شد. همچنین هر کیلوگرم ران با پوست بوقلمون با قیمت ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان و ران بدون پوست آن نیز با قیمت ۳۰ هزار تومان عرضه شد.

در این زمینه بخوانید:

آخرین تحولات قیمت مرغ در میادین میوه و تره بار

آخرین تغییرات قیمت مرغ و بوقلمون در ماه آخر سال

قیمت دل و جگر هم اعلام شد

سازمان میادین میوه و تره‌بار در نرخنامه ۲۳ فروردین ماه خود برای مصرف‌کنندگان آلایش مرغ و بوقلمون قیمت تمام محصولات از جمله جگر، دل و سنگدان هر کدام در بسته‌بندی‌های ۴۰۰ گرمی را ذکر کرده است. بر اساس این گزارش، قیمت هر بسته جگر مرغ ۳هزار و ۳۰۰ هزار تومان و بوقلمون ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت هر بسته دل مرغ ۵ هزار و ۴۰۰ و بوقلمون ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت هر بسته سنگدان مرغ ۵ هزار و ۴۰۰ و بوقلمون ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است.

در ادامه جدول قیمت انواع گوشت مرغ و بوقلمون بسته‌بندی، فرآورده‌ها و انواع آلایش خوراکی اعلام شده از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار آورده شده است:

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha