آخرین تغییرات قیمت مرغ و بوقلمون در ماه آخر سال

گزارش جدید سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از گران شدن قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته در بازار خبر می‌دهد.

طبق نرخنامه امروز این سازمان، قیمت هر کیلوگرم مرغ ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام شده است. به گفته مسئولان مربوطه، شیوع ویروس کرونا و توصیه پزشکان مبنی بر مصرف گوشت سفید، تقاضا برای خرید این محصول را افزایش داده است. این گزارش، آماری از قیمت گوشت مرغ و بوقلمون در میادین میوه و تره‌بار را ارائه می‌کند.

قیمت مرغ ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان

کسانی که تمایل به مصرف مرغ دارند باید بدانند که قیمت اعلام شده از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار برای هر کیلوگرم مرغ کامل ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است. این سازمان همچنین برای آن دسته از شهروندانی که مصرف‌کننده گوشت بوقلمون هستند، قیمت هر کیلوگرم لاشه بوقلمون را ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده است.

برای شهروندانی که گوشت مرغ و بوقلمون مصرفی خود را از میادین میوه و تره بار تهیه می‌کنند، قیمت هر کیلوگرم ران مرغ و بوقلمون به ترتیب ۱۹ هزار و ۶۰۰ و ۳۸ هزار و ۶۰۰ تومان ثبت شده است. همچنین طبق این نرخنامه، قیمت هر کیلوگرم سینه مرغ ۲۱ هزار و ۲۰۰ تومان و هر کیلوگرم سینه بوقلمون ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان است.

قیمت دل و جگر هم اعلام شد

سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار در گزارش جدید نرخنامه خود برای مصرف‌کنندگان آلایش مرغ و بوقلمون قیمت تمام محصولات از جمله جگر، دل و سنگدان هر کدام در بسته‌بندی‌های ۴۰۰ گرمی را ذکر کرده است. بر اساس این گزارش، قیمت هر بسته جگر مرغ ۴ هزار تومان و بوقلمون ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان، قیمت هر بسته دل مرغ ۶ هزار و ۸۰۰ و بوقلمون ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت هر بسته سنگدان مرغ ۶ هزار و ۵۰۰ و بوقلمون ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است.

در ادامه جدول قیمت انواع گوشت مرغ و بوقلمون بسته‌بندی، فرآورده‌ها و انواع آلایش خوراکی اعلام شده از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار آورده شده است:

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha