۱۹ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۴
کد خبر: 83665299
با مشارکت ثبت فردا source
۰ نفر

برچسب‌ها

نکات مربوط به ثبت شرکت در کانادا

کانادا یکی از مرفه ترین و ثروتمندترین کشورهای دنیا به حساب می آید و یکی از راه های مهم جهت اقامت در این کشور، ثبت شرکت در کانادا است. به همین دلیل در این مطلب می خواهیم به مهم ترین نکات مربوط به ثبت شرکت در کانادا بپردازیم تا شما بهتر با این راه سرمایه گذاری در کانادا آشنا شوید.

روش سرمایه گذاری یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به کشور کانادا و اخذ اقامت در آن است. ثبت شرکت در کانادا به عنوان یکی از روش های سرمایه گذاری، فرصت خوبی برای اخذ اقامت در این کشور است.

مزایای ثبت شرکت در کانادا

کشور کانادا بعد از روسیه، چهارمین کشور پهناور در دنیا به حساب می آید. در حالی رشد جمعیت در این کشور منفی شده و نیاز این کشور به نیروی جوان و فعال بیش از پیش احساس می شود. از همین روی دولت این کشور فرصت های لازم را برای ورود نیروی جوان به این کشور مهیا کرده، که یکی از این راه ها ثبت شرکت در کانادا است. البته باید با توجیه اقتصادی کامل و منصفانه ای بتوان دولت این کشور را مجاب کرد که طرح اقتصادی شما در این کشور جوابگو است و علاوه بر سود رسانی به خود شما، می تواند درآمد این کشور را نیز افزایش دهد.

از جمله مهم ترین مزایای مربوط به ثبت شرکت در کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  شرایط بسیار ساده ای در زمینه دریافت پاسپورت کانادایی با ثبت شرکت در کانادا مهیا شده است.
 •  سرعت رسیدگی به پرونده شما در هنگام ثبت شرکت در کانادا نسبت به کشورهای دیگر بسیار بالاست و همین عامل یکی از مهم ترین مزیت های مربوط به ثبت شرکت در این کشور به حساب می آید.
 •  یکی از مهم ترین عوامل که مزیت بسیار مهم ثبت شرکت در کانادا محسوب می شود، شرایط تحصیل رایگان برای فرزندان شما در این کشور است. به صورتی که با ثبت شرکت در این کشور تمامی هزینه های تحصیل فرزندان شما توسط دولت این کشور پرداخت می شود و این مساله یکی از مهم ترین مزایای مربوط به ثبت شرکت در کانادا به حساب می آید.
 •  بیمه خدمات درمانی به صورت مادام العمر به شما تعلق می گیرد و همین مساله کشور کانادا را به عنوان یکی از مرفه ترین کشورهای دنیا به حساب آورده است.
 •  هم چنین بسیاری از ایرانی ها در این کشور اقامت دارند و همین مساله شرایط مهاجرت را برای شما آسان می کند و دیگر احساس غریبی نمی کنید و به سادگی می توانید بعد از مدت زمانی اندک خود را با شرایط و فرهنگ این کشور وفق کنید.

ثبت شرکت در کانادا

شرایط ثبت شرکت در کانادا چیست؟

اما ۳ شرط اصلی و اساسی جهت ثبت شرکت در کانادا مورد نیاز است که در صورت داشتن این سه شرط شما به سادگی می توانید جهت ثبت شرکت در کانادا اقدام کنید. این سه شرط شامل موارد زیر است:

 •  تجربه کاری شما در زمینه فعالیتی که می خواهید آن را در این کشور ادامه دهید، ملاک انتخاب شماست. به همین منظور حداقل می بایست ۳ سال سابقه کاری در این زمینه داشته باشید و فعالیت خود را به صورت قانونی مثل فعالیت های شرکتی به صورت شخص حقوقی به عنوان مدیر عامل و یا یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت تحویل دهید.
 •  دارایی شما نیز یکی از ملاک های اصلی جهت ثبت شرکت در کانادا به حساب می آید. به همین منظور می بایست اگر ملک و املاکی و یا حساب بانکی دارید که ارزش آن به یک میلیون ششصد هزار دلار کانادایی می رسد می توانید راحت برای ثبت شرکت در کانادا اقدام کنید.
 •  در مرحله آخر و پس از این که مدارک شما به تایید دولت فدرال این کشور رسید باید مبلغ ۸۰۰ هزار دلار کانادایی را به مدت ۵ سال و بدون این که بهره ای از آن بگیرید به اختیار دولت این کشور قرار دهید. هم چنین می توانید به یکی از بانک های مورد اعتماد دولت کانادا این اجازه را بدهید که مبلغ را به جای شما واریز کند.

طریقه ثبت شرکت در کانادا

اما جهت ثبت شرکت در کانادا را تیم ثبت فردا با تجربه ای زیاد به شما ۳ راهکار موجود را پیشنهاد می کند:

 •  Corporation: در این شیوه همانند ثبت شرکت سهامی خاص و یا عام در ایران نیست و شرکت به کلیه افراد تعلق می گیرد نه به صاحب شخصی که شرکت را راه اندازی کرده است. در این روش حداقل به دو نفر نیازمندیم.
 •  Sole: ثبت این نوع شرکت بسیار آسان است اما عیبی که دارد این قضیه است که درآمد شرکت با درآمد فردی شخص جمع می گردد و این قضیه می تواند مالیات زیادی را برای شرکت به همراه آورد. هم چنین شخص در قبال کارهای شرکت مسئولیت کامل دارد و مانند روش قبلی نیست و در صورت ورشکستگی شرکت، کل دارایی شرکت از بین می رود و این مساله می تواند در سابقه تجاری وی تاثیر گذار باشد. چون آثار ورشکستگی تا ۵ سال بعد از آن در سابقه تجاری فرد ثبت می گردد و این مساله نمی تواند رزومه خوبی را از شخص به دولت کانادا نشان دهد.
 •  Partnership: ثبت شرکت در کانادا با این روش معمولا به زن و شوهر توصیه می شود. چون که تمامی سهام شرکت به تمامی اعضای شرکت تقسیم می شود و هر چقدر شرکت درآمد و یا ضرر بدهد بین تمامی اعضای شرکت تقسیم می گردد.

نکته مهمی که در ارتباط با ثبت شرکت در کانادا موجود است این قضیه می باشد که تمامی دارایی شرکت و حقوق و تعهدات آن تا زمان انحلال هم چنان وجود خواهد داشت. حتی در صورت فوت یکی از اعضای شرکت هم چنان این حقوق پابرجاست.

تیم ثبت فردا با تجربه بسیار بالای خود در زمنیه ثبت شرکت،ثبت شرکتها،ثبت تغییرات شرکت،ثبت برند،ثبت برندغذایی و .... با تیمی کامل و باتجربه آماده خدمت رساندن به شما عزیزان می باشد.

با مشارکت ثبت فردا source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =