سفر نوروزی با اتوبوس چقدر خرج می‌تراشد؟

هر سال با آمدن نوروز، پایانه‌های مسافربری پر می‌شود از اتوبوس‌هایی که مسافران برای سوار شدن آنها صف کشیده‌اند. این وسیله حمل و نقل جاده‌ای، بیشترین سهم جابه‌جایی مسافر را دارد. برخی به خاطر نزدیک بودن مقصد و برخی دیگر به خاطر قیمت مناسب‌تر، حمل و نقل جاده‌ای را برای سفرهای نوروزی خود انتخاب می‌کنند. با هم مروری بر قیمت بلیط این حمل و نقل پرطرفدار داشته باشیم.

سفر ارزان در همه جای دنیا بیشترین طرفدار را دارد. برای آنهایی که برنامه سفر خود را با احتساب کنترل و مدیریت هزینه‌ها می‌چینند،  هزینه حمل و نقل یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها است. پایین بودن قیمت بلیط سفر با اتوبوس مسافربری نسبت به دیگر وسایل حمل و نقل سفری همان دلیلی است که باعث می‌شود، بیشترین متقاضی را داشته باشد.

البته که سفر جاده‌ای طرفداران خاص خود را دارد. کسانی که گذر از جاده‌ها و دیدن شهرهای میان راه را حتی از سفر با هواپیما بیشتر دوست دارند. آنها عاشقان سفر هستند. رسیدن به مقصد برای آنها اولویت نیست، می‌خواهند از مسیر هم لذت ببرند. بهار بهترین زمان برای سفرهای جاده‌ای است. دشت‌های سبز و درختان شکوفه باران شده و هوایی که رگه‌های بهشت دارد. اگر این حال و هوا در دل شما هم هوس سفر جاده‌ای را انداخت، دست به کار شوید و برنامه نوروزی خود را بچینید.

در ادامه، جدول قیمت بلیط اتوبوس‌های مسافربری در بازار نوروز از مبدا تهران به شهرهای پرتردد آورده شده است. برای مقایسه بهتر، نرخ یک مدل از اتوبوس‌ها لحاظ شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha