بهترین قالیشویی، خشکشویی و مبل شویی در تهران

اگر به دنبال بهترین قالیشویی تهران ،خشکشویی و خدمات شستشو هستید در این مقاله با ما همراه باشید. این روزها با افزایش روند آپارتمان نشینی، کمبود وقت و کم شدن آب، استفاده از روش سنتی برای شستن قالی و فرش در محیط خانه منسوخ شده است. از طرفی فرش از دسته کالا های لوکس محسوب شده و برای خرید آن اغلب هزینه زیادی را متقبل می شویم.

با این حساب، طول عمر قالی منزلمان اهمیت زیادی دارد. این طول عمر، ارتباط مستقیمی با نحوه نگهداری از آن، همچنین وابستگی تنگاتنگی با نحوه ی استفاده ما از فرش خانمان دارد. بسته به جایی که فرش را در خانه قرار می دهیم، میزان پاخور بودن آن مکان و یا جنس قالی که دست بافت یا ماشینی باشد این زمان می تواند طولانی یا کوتاه باشد.

فرش در زیبایی و دکوراسیون منزل نقش بسزایی دارد و با توجه به ملیت ما و تاریخچه عظیم قالی در ایران اهمیت این کالا در زیبایی و دکوراسیون خانه مان چند برابر می شود.  با این حال نمی توان از کثیفی یا آسیب این کالای پر مصرف جلوگیری کرد. در این موارد باید بهترین گزینه قالیشویی در تهران را پیدا کرد و با کمترین هزینه از خدماتشان بهره برد.

آچاره برای شما امکان شناسایی بهترین قالیشویی ( آچاره ) را فراهم آورده تا بدون فوت وقت (مخصوصا این روزها که به ایام عید و نونوار کردن خانه هایمان مشغولیم) این خدمات را شناسایی کرده و از آن ها استفاده کنید. با ما همراه باشید.

بهترین قالیشویی در تهران و فاکتور ها انتخاب آن ها 

تگ آلت  عکس: فاکتورهای بهترین قالیشویی در تهران

به طور کلی می توانیم از قالیشویی انتظار داشته باشیم که:

 •  مواد اولیه با کیفیت را برای شست و شوی فرش ما استفاده کنند.
 •  روشی را که برای شستشو انتخاب میکنند قبل از ثبت سفارش اعلام کنند. این روش ها بنا به نوع فرش متفاوت بوده و هزینه متفاوتی را هم به همراه دارد که در پیش فاکتور قید می شود. 
 •  سالم بودن و پرز ندادن فرش در زمان تحویل، در صورت هر نوع آسیب یا پارگی می توانید بدون هیچ هزینه ای با مراجعه به بازرسی اتاق اصناف، شکایت خود را پیگیری کنید.
 • و مواردی دیگر از جمله استفاده از نیروی کار متخصص، ابزار الات با کیفیت و به روز و پشتیبانی فعال .

تعداد زیادی قالیشویی در سطح شهر وجود دارد که خدمات شستشو  و آب گیری، رفو (شامل ریشه زنی، بید خوردگی، رنگ برداری و ...) را با کیفیت های گوناگون انجام می دهند. این کیفیت باتوجه به

 •  کارخانه قالیشویی یا دفتر قالیشویی بودن
 •  عضویت در اتحادیه
 • میزان سابقه کاری
 • برخورداری از نیروی متخصص

می تواند متفاوت باشد.

انتخاب بهترین قالیشویی در تهران با آچاره 

قالیشویی خوب، قالیشویی است که بتواند مجموعه ای ازخدمات را در بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب در اختیار ما بگذارد. می دانید که در سطح شهر تعداد زیادی شرکت، با ارائه خدمات قالیشویی داریم. حال با این تنوع  چه المان هایی را برای انتخاب قالیشویی در نظر بگیریم. ما در اینجا به  تعدادی از آنها اشاره می کنیم و برایتان توضیح می دهیم.

کارخانه یا دفتر قالیشویی 

تعداد زیادی از شرکت های قالیشویی تنها دفاتری رابط بین کارخانه قالیشویی و مشتری هستند و در پروسه تحویل شستشو  نقشی ندارند. صرفا به دلیل واسطه گری در این زمینه اسم خود را شرکت قالیشویی گذاشته و این موضوع را پنهان می کنند. اما بهترین قالیشویی هایی تهران که عضو صنف و اتحادیه ی قالیشویی هستند ارتباط مستقیمی با این کار داشته و موظف به پاسخگویی هستند.

شاید استفاده از روش های تمام مکانیزه و مدرن تا حدی بتواند شرکت ها را در رده قالیشویی های به نسبت خوب قرار دهد. اما این ویژگی به تنهایی کافی نیست. بلکه آگاهی از دانش روز دنیا بهره وری از تخصص در زمینه شستشو با توجه به جنس، کیفیت و رنگ فرش به ما نشان می دهد که باید از روش های مختلفی برای شستشوی فرش استفاده کنیم. برای مثال اتفاقا برای فرش های نفیس دست بافت و یا ابریشمی هنوز هم بهترین روش، همان روش های سنتی هستند.

تمامی شرکت های حرفه ای می دانند برای موفقیت باید به جمله ی همیشه حق با مشتری است پایبند باشند. یک قالیشویی حرفه ای را می توان از میزان پاسخگویی به سوالات وابهامات مشتریان پیش از ثبت سفارش و پشتیبانی و رسیدگی بعد از اتمام سفارش شناخت.

شما همه این مراحل را می توانید با کمک آچاره، با دقت و اطمینان بالا چک کرده و بهترین قالیشویی را در تهران انتخاب کنید. به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه شما ما تمامی این موارد را سنجیده و پیگیری میکنیم و با معرفی بهترین قالیشویی در نزدیکی شما خیالتان را از داشتن بهترین خدمات با هزینه کمتر راحت می کنیم. همچنین شما می تونید با رفتن به قسمت نظرات با نظر مشتریان نسبت به آن خدمات آگاه شوید.

بهترین خشکشویی در تهران و فاکتور های انتخاب آن

لباس از جمله کالاهای ضروری با استفاده ی روزانه است که در بازه های زمانی کوتاه احتیاج به شستشو دارد. از دیر باز شستشو را با آب و صابون یا مواد قلیایی انجام می دادند. امروزه جای تخته های شستشو را ماشین های لباس شویی و پاک کننده هایی صابونی و غیر صابونی گرفته است. در همه ی این موارد آب المان مشترک بوده.  اما در خشکشویی همانطور که از اسمش پیداست آب نقشی ندارد. در واقع در این روش از مایع حلال دیگری استفاده شذه که لباس را با آن تمیز میکنند. پرکلرواتیلن یکی از آن مایع های فراری است که امروزه  بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مواردی که می تواند در انتخاب خشکشویی آنلاین و بهترین قالیشویی در تهران مورد توجه قرار بگیرد عبارت اند از:

 • هزینه و قیمت معقول
 • تحویل به موقع و سریع
 • کیفیت بالا
 • سابقه کاری و نیروی متخصص
 • استفاده از مواد با کیفیت
 • عضویت در اتحادیه خشکشویی

کیفیت خدمات کدام خشکشویی در تهران ، بهترین است ؟

 کیفیت کدام خدمات کدام خشکشویی بهتر است

شما در اپلیکیشن آچاره با چک کردن نظرات و امتیاز ها به راحتی می توانید از کیفیت خدمات ارائه شده توسط خشکشویی ها آگاه شوید.

مراحلی که لباس شما برای شستشو در خشک شویی طی می کند عبارت اند از:

 • بررسی لباس ایرادات لکه ها رنگ و جنس پارچه آن: نکاتی که لازم اسنت هنگام شستشو لحاظ شود روی برچسبی نوشته می شوند.
 • از بین بردن کله ها: کارکنان با بررسی لکه ها و جنس پارچه بهترین روش را برای پاکسازی انتخاب می کنند.
 • خشکشویی: در این مرحله لباس ها را با توجه به دسته ای که در آن قرار دارند در دستگاه قرار داده و با مایع حلال مخصوص می شورند.
 • بعد از لکه گیری: این مرحله مخصوص لکه های بد قلق، سخت و قدیمی است تا از شز آنها راحت شویم.
 • اتوکشی و تحویل: لباسها بعد از شست و شو به صورت حرفه ای اتو زده شده و با رعایت نکات لازم بسته بندی می شوند.
 • برای انتخاب بهترین خشکشویی و قالیشویی در تهران بهتر است به مواردی مثل نزدیکی آن به محل به خودتان و راحتی رفت و آمد کیفیت موادی که مورد استفاده قرار میگیرد تحویل سروقت ، قیمت تمام شده ومشتری مداری اشاره کرد.
 • لباس هایتان را با پلتفرم آنلاین آچاره در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، به بهترین خشکشویی ها بسپارید.

بهترین مبل شویی در تهران و فاکتور های انتخاب آن 

یکی از مهمترین المان های دکوراسیون منزل مبل ها هستند. زیبایی و تمیزی مبل و صندلی تاثیر بسزایی در زیبایی و شکیلی خانمان دارد. به دلیل جنس خاصی که متریال مبل ها دارند بهترست به صورت دستی و توسط افراد غیر متخصص شسته نشوند. زیرا ممکن است از طول عمرشان کاسنه شود. به همین منظور همانطور که فرش هارا به بهترین قالیشویی تهران می سپارید مبل ها را هم توسط مبل شویی های مجرب نو نوار کنید تا مدت بیشتری از آنها استفاده کنید.

از فاکتور هایی که میتواند به خدماتی مثل مبل شویی در منزل یا نظافت منزل رتبه بهترین را بدهد، تعداد مشتریان با رضایت بالا می باشد. همچنین:

 • سابقه کاری
 • استفاده از نیروی کار متخصص
 • دستگاه های به روز
 • مواد شوینده با کیفیت

کدام شرکت را برای شسشوی مبل های خود انتخاب کنیم ؟ 

آچاره با فرستادن نیروی کار متخصص که با سرعت عمل بالا و توجه به نظافت و دور نگه داشتن وسایل دیگر منزل از شوینده ها رضایت مشتریان بسیاری را جلب کرده است. همچنین با استفاده از مواد درجه یک به با دوام ماندن مبلمان شما کمک کرده و با پشتیبانی فعال پاسخگوی نیاز ها وخواسته های شما می باشد.

سرویس های آچاره، خدمات شستشو و نظافت مبل ها با بهترین مواد توسط متخصصین این کار با کمترین هرینه است. تنها کافیست با اپلیکیشن یا سایت آچاره ثبت سفارش منید و از خدمات و پشتیبانی مطمئن آن استفاده کنید.

نتیجه 

فرش، لباس، مبل و ... کالاهای هستند که برای خرید آنها هزینه زیادی پرداختیم و استفاده روزانه و مکرری از آنها داریم. برای نگهداری طولانی تر و کاهش هزینه ها و استفاده از بهترین قالیشویی تهران هوشمندانه انتخاب کنیم و از نیروی کار متخصص استفاده کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha