اپلیکیشنی که تاریخ تولد را یادآوری می‌کند

بی شک استحکام رابطه ها به ارزش گذاری به برخی اصول و چارچوب ها وابسته است. فرقی نمی کند رابطه تان عاشقانه باشد یا عاطفی و خانوادگی ! ماندگاری و گرم ماندن هر  رابطه ای ( خانوادگی، عاشقانه، مشترک، دوستانه، رسمی و ...) ، بر مبنای احترام گذاشتن به برخی بایدها و نباید، اتفاق می افتد.

شاید برخی رفتارها به نظر بی اهمیت جلوه کند، ولی به طور حتم ، بی نهایت به مستحکم شدن رابطه ها کمک خواهد کرد! یکی از نکاتی که می توانیم به افراد زندگی مان نشان دهیم چقدر برایمان اهمیت دارند، تبریک برخی مناست های مهم است، از یادآور تولد گرفته تا یادآوری مناسبت های تقویمی!

بی تردید،  برخی از افراد در زندگی ما نقش پررنگ و ارزشمندی دارند و سالروز تولدشان برایمان بی نهایت گرانقدر است؛ اما اصلا دور از ذهن نیست اگر به دلیل شلوغی ها و تنش های روزمره، چنین روزی از یادمان برود! اما اصلا دلواپس نباشید! یادمه کنارتان است تا با یادآوری یادمه، هر استرسِ فراموشی را از شما دور کند؛ چراکه یادمه، یک تقویم یادآوری یادمه هوشمند است که تمام روزهای مهم زندگی شما را به یاد  خواهد داشت و شما را نیز از آن آگاه خواهد ساخت!

یادآوری یادمه چه کاری برایتان انجام می دهد؟

یادآوری یادمه، یک یادآور است که می داند ازدحام روزمرگی ها ممکن است شما را در فراموشی گم کند و از آنجا که بر مبنای یادآوری فرهنگ مهر و مهرورزی بنا شده است، تلاش دارد که بهترین روزهای شما را برایتان زیباتر بسازد؛ از این رو ، بستری را برایتان فراهم آورده تا بتوانید سالروزهای مهم، مانند سالروز تولد عزیزانتان یا افرادی که برایتان ارزشمند هستند را به آن ها تبریک بگویید.

یادآوری تولد یادمه چگونه عمل می کند ؟

بی شک افراد زیادی دور و بر شما قرار دارند که دلتان می خواهد حتما سالروز تولدشان را به آن ها تبریک بگویید و اصلا دلتان نمی خواهد چنین روزی را از یاد ببرید. برای اینکه روز مورد نظر را حتما به خاطر بسپارید، ابتدا وارد سایت یادمه می شوید و در آن ثبت نام می کنید؛ سپس تاریخ تولد و یا  مربوطه را انتخاب و اطلاعات شخص مورد نظرتان را وارد می کنید تا در روز معین، پیام تبریک شما برایش ارسال شود. نکتۀ قابل ذکر اینکه می توانید به چند صورت ارسال پیام  را تنظیم کنید. در یادمه ، شما این امکان را دارید که هم فقط برای شخص مورد نظرتان تبریک ارسال کنید و هم از یادآور یادمه بخواهید تاریخ مورد نظر را فقط به شما یادآوری کند یا بخواهید که پیام مربوطه را در روز خاص مد نظرتان، برای شخص مربوطه ارسال کند و به شما نیز اطلاع بدهد که پیام مربوطه فرستاده شده است.

پیام های تبریک تولد یادمه

در یادآوری یادمه، دو نوع پیام می توانید برای کسی که دوستش دارید ارسال کنید. در روش اول می توانید از پیام های پیشنهادی خود یادمه، یک پیام انتخاب ( تا سقف معینی رایگان و پس از آن، پرداخت هزینه ای اندک ) و برای فرد مورد نظرتان ارسال کنید؛ همچنین یادمه این بستر را برایتان فراهم آورده است تا در ستونی خاص، پیام دلخواه خود را با زبان و احساسات درونی تان بنویسید و در تاریخ مد نظر برای فرد مورد علاقه تان ارسال کنید. برای انتخاب این ستون ، هزینۀ اندکی پرداخت خواهد کرد.

اپلیکیشن یادمه

از آنجا که یادمه تمام توان خود را به کار بسته که فرهنگ مهربانی را گسترش دهد و هیچ جایی برای امکان فراموشی باقی نگذارد، اپلیکیشن یادمه را نیز ایجاد کرده است. اپلیکیشن یادمه یک زنگ هشدار دائمی و یک یادآور همیشگی است که ذهن هوشمند شما باقی می ماند و اجازه نمی دهد که مهم ترین روزهای زندگی تان را از یاد ببرید. با اپلیکیشن یادمه تمام روزهای  مهم زندگی شما  یادآوری خواهد شد.

در آخر

زندگی، سرشار از اتفاقات غیرقابل منتظره است و امکان دارد در این شلوغی ها، بسیاری از لحظات را از ما بگیرد و در همان شلوغی ها جا بگذرد! یادمان باشد  با همین یادآوری های کوچک است که قلب هایمان به هم نزدیک تر خواهد شد و می توانیم به یکدیگر نشان دهیم که چقدر برای هم ارزشمندیم . یادتان باشد گاهی برای نشان دادن محبت خود به افرا د زندگی مان، نیازی نیست که کارهای عجیب و غریبی بکنیم، بلکه گاهی یک پیام مهرانگیز ، یک جملۀ عاشقانه ، یک دوستت دارم جاافتاده، می تواند جادو کند و قلب طرفمان را از شادی و هیجان بلرزاند! یادمان باشد گاهی فقط بیان چند کلمه می تواند گره های رابطه مان را محکم تر سازد. انسان ها به محبت زنده اند و واژه ها نیز ساحره ای برای بیشتر نگه داشتن این زنده ماندن! با یادمه این حلقه های وابستگی را تنگ تر و محکم تر کنید و هیچ روز مهمی را از یاد نبرید. یادمه یادشه !

یادمه، سبزی لحظات شما را یادشه و مانایی و ماندگاری را برایتان آرزومند است!

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =