میوه‌ای که نباید آنها دست‌کم گرفت؛ ۱۰ خاصیت عجیب لیمو شیرین

خواص لیمو شیرین اما فقط به همین سرماخوردگی‌ها ختم نمی‌شود و برای درمان اختلالات ادراری، کاهش کلسترول، کاهش گرفتگی عضلات و حتی از بین بردن بوی بدن هم تجویز می‌شود، تا جایی که می‌گویند با لیمو شیرین حمام کنید!

هروقت حرف از پاییز می‌شود می‌گوییم هوایش دزد است و زود مریضمان می‌کند. از انواع ویروس‌ها و سرماخوردگی‌ها گرفته تا بیماری‌های فصلی. اگر سیستم ایمنی بدنمان هم قوی و ایمن نباشد که راه درازی را برای خوب شدن در پیش خواهیم داشت. برای جلوگیری از سخت‌تر شدن این سرماخوردگی‌های فصلی اما اولین تجویز همیشه لیمو شیرین است.

میوه‌ای سرشار از ویتامین سی که هم سموم بدن را دفع می‌کند هم شدت سرماخوردگی و ویروس‌ها را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد. خواص لیمو شیرین اما فقط به همین سرماخوردگی‌ها ختم نمی‌شود و برای درمان اختلالات ادراری، کاهش کلسترول، کاهش گرفتگی عضلات و حتی از بین بردن بوی بدن هم تجویز می‌شود، تا جایی که می‌گویند با لیمو شیرین حمام کنید!

در این زمینه بخوانید:

چرا نباید بیش از حد پروتئین مصرف کنیم؛ ۶ نشانه‌ خاموشی در بدن

شام یا صبحانه را حذف می‌کنید؟ ۷ خطر بدن شما را تهدید می‌کند

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • احمد IR ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
    1 1
    فوائد و اطلاع از خواص خوراکی ها و میوه ها و در چه زمان استفاده کردن آنها در برابر بیماریها.در کل بسیار کاربردی و قابل استفاده برای بهتر زیستن و در سلامتی بیشتر عالی است.موید باشید.