روزهای پرکار «جواد خیابانی» در غیاب عادل فردوسی‌پور و مزدک میرزایی

با خروج عادل فردوسی‌پور و مزدک میرزایی از شبکه سه و گزارش‌گری مسابقات فوتبال به نظر می‌رسد «جواد خیابانی» به گزینه اول صداوسیما در این حوزه تبدیل شده است.

فصل فوتبال دوباره شروع شده و گرمای آن طی چند روز اخیر مخاطبان این ورزش پرطرفدار را به خود جذب کرده است. طی دو هفته اخیر چند مسابقه جذاب فوتبال از رسانه ملی و دو شبکه سوم سیما و شبکه ورزش پخش شده که در میان همه این مسابقات «جواد خیابانی» بیشترین سهم از گزارش بازی‌های جذاب را داشته است. 
اتفاقی که نشان می‌دهد خیابانی به عنوان مجری پرکار این روزهای صداوسیما در غیاب دو همکار قدیمی خود یعنی «عادل فردوسی‌پور» و «مزدک میرزایی» در حال گزارش مسابقات جذاب فوتبالی است. 
در روزهایی که عادل فردوسی‌پور از شبکه سوم سیما اخراج نشده بود و مزدک میرزایی کشور را به قصد فعالیت در یک شبکه خارجی ترک نکرده بود، جواد خیابانی، عادل فردوسی‌پور، مزدک میرزایی، محمدرضا احمدی و پیمان یوسفی پای ثابت همه گزارش‌های پربازدید فوتبالی بودند. گزینه‌هایی که البته در میان آنها، کفه ترازو به نفع عادل و مزدک می‌چربید و سهم آنها در گزارش بازی‌های جذاب و پرمخاطب بیشتر بود.


حالا با خروج عادل فردوسی‌پور و مزدک میرزایی می‌توان گفت «جواد خیابانی» گزینه اول صداوسیما برای گزارشگری فوتبال‌های جذاب و پرمخاطب است. 
البته محمدرضا احمدی نیز از گزینه‌های اصلی شبکه سه و شبکه ورزش برای گزارشگری است اما بررسی ۵ بازی پازدید طی دو هفته اخیر نشان می‌دهد خیابانی سهم بالاتری را در مقایسه با احمدی دارد. 
همچنین پیمان یوسفی نیز چند وقتی است که گزارش مهمی در شبکه سه و شبکه ورزش نداشته و به نظر می‌رسد احمدی و خیابانی مجریان اول و دوم صداوسیما در گزارش مسابقات فوتبالی هستند. 

در جدول زیر ۵ بازی مهم در دو هفته اخیر که از سوی خیابانی و احمدی گزارش شده است را مشاهده کنید

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha