سرچ بالای "نامه آملی‌لاریجانی به آیت‌الله یزدی" در گوگل از سوی کاربران قمی

از دیروز تا کنون نامه آیت‌الله آملی لاریجانی به آیت‌الله محمدیزدی یکی از ترندهای داغ شبکه‌های اجتماعی است. در گوگل اما جستجوی این نامه بیشتر از سوی کاربران در شهر قم صورت گرفته است.

نامه آیت‌الله آملی لاریجانی به آیت‌الله محمدیزدی روز گذشته یکی از ترندها و موضوعات داغ در شبکه‌های اجتماعی بود. با توجه به فضای سیاسی و خبری شبکه اجتماعی توییتر عمده بحث‌ها در این شبکه اجتماعی شکل گرفت و علاوه بر این، متن کامل این نامه، واکنش‌های چهره‌های سیاسی و سایر حواشی مربوط به آن از ظهر دیروز تا امروز جز اخبار پربازدید در سایت‌های خبری و خبرگزاری‌هاست. در اینستاگرام عکس‌نوشت‌هایی از این نامه دست به دست می‌شود و می‌توان این موضوع را یکی از داغ‌ترین موضوعات مورد توجه افکار عمومی در هفته جاری دانست.

از طرفی دیگر رفتارشناسی کاربران گوگل در سرچ  کلید واژه‌هایی مانند " نامه لاریجانی به یزدی" ، " پاسخ آیت‌الله لاریجانی به آیت‌الله یزدی" و " نامه لاریجانی" نشان می‌دهد این کلیدواژه‌ها از ظهر دیروز تا امروز یکی از داغ‌ترین کلیدواژه‌های جست‌وجو شده در گوگل فارسی است.

نکته جالب اینکه بیشترین سرچ این کلیدواژه‌ها از شهر قم است. جایی که جمعیت طلاب و روحانیون بیشتری را در خود جای داده و می‌توان گفت این نامه طبق اطلاعات بدست آمده از گوگل و سرچ فارسی بیشترین تاثیر را بر روی مخاطبان این شهر گذاشته است.
پس از شهر قم این کلیدواژه‌ها بیشتر در تهران جستجو شده است و پس از تهران هم مازندرانی‌ها بیشتر این کلیدواژه‌ها را جستجو کرده‌اند.

نمودارهای زیر میزان رشد جستجوی نامه آیت‌الله آملی لاریجانی به آیت‌الله محمد یزدی را به تفکیک شهرها نشان می‌دهد

در این زمینه بخوانید:

آیت الله آملی لاریجانی به برخی ادعاها و اتهامات مطرح شده اخیر پاسخ داد

جدال شیخین

صادق لاریجانی، از سوژه صداوسیما تا تشبیه به مرحوم منتظری

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha