ایرنا زندگی؛ تلاشی برای بهزیستن

تمرکز سوژه‌ها در ایرنا زندگی بر مسائل و دغدغه‌های زندگی روزمره ایرانی‌ها خصوصا مردم در طبقه متوسط جامعه است. 

سایت ایرنا زندگی به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، از امروز 14 مردادماه 1398 همزمان با سالگرد هشتاد و پنج‌سالگی این رسانه‌ ملی، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. 
ما در ایرنا زندگی چند هدف مهم و چند خط قرمز خودساخته در فعالیت حرفه‌ای خود داریم، که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره می‌شود. 


نخست اینکه شما به عنوان سرمایه اصلی این رسانه نوپا در دامان یک خبرگزاری بزرگ و با تجربه، سرمایه اصلی ما محسوب می‌شوید و سعی داریم در قدم‌های بعدی در تکمیل سایت ایرنا زندگی از ظرفیت‌های مردمی در تولید محتوا بهره ببریم.


دوم؛ در ایرنا زندگی قرار نیست محتوای زرد یا آنچه در رسانه‌های خارجی تحت عنوان «پاپاراتزی» تولید می‌شود، تولید شود. رنگ ما سبز است، به نام و احترام زندگی و کاربرد آن برای همه مخاطبان.


سوم؛ ایرنا زندگی خود را در حوزه تولید محتوا در جایگاهی قرار داده که سبک زندگی مرسوم را ملاک قرار دهد و درباره آن روایت کند و پیشنهاد دهد. قضاوت و تحمیل ایده‌هایی مربوط به زندگی شهروندان خط قرمز ماست. 


چهارم؛ تمرکز سوژه‌ها در ایرنا زندگی بر مسائل و دغدغه‌های زندگی روزمره ایرانی‌ها خصوصا مردم در طبقه متوسط جامعه است. 


پنجم؛ ما در ایرنا زندگی تمرکزی بر خبر به مفهوم سنتی آن نداریم، همکاران ما در خبرگزاری ایرنا به طور کامل این مهم را برای مخاطب پاسخ می‌دهند. ما در ایرنا زندگی به دنبال گزارش‌ها و روایت‌هایی هستیم با محوریت «زندگی».


ششم؛ ایرنا زندگی قدم‌های نخست خود را برمی‌دارد و روند تکمیل بخش‌های سایت هنوز در حال انجام است؛ برهمین اساس مخاطبان می‌توانند انتقادات و پیشنهادهای خود را زیر همین صفحه به صورت کامنت با ما درمیان بگذارند. 

ایرنا زندگی تلاشی‌ است برای بهزیستن!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha