• از عناوین جهان مرثیه خوان مارا بس

  از عناوین جهان مرثیه خوان مارا بس

  روایت‌هامادری است و هزار و یک آرزو برای فرزند. چه کنیم که از مادر غیر از این نباید انتظار داشت؟ مادری که زیر پرچم سرخ اباعبدالله علیه السلام نمک گیر شده و برای رسیدن به پرچم سبز ظهور حضرت حجت علیه السلام تلاش می کند، چیزی به جز خادمی این خاندان از خدا برای کودکش نمی خواهد.

 • شکلات نمی خورم تا قلبا از مظلومان قدس دفاع کنم

  مادرانه؛

  شکلات نمی خورم تا قلبا از مظلومان قدس دفاع کنم

  روایت‌هاشاید یکی از عادت های روتین سبک زندگی این روزهایمان شده باشد. ما آنقدر درگیر بعضی از رفتارها شده ایم که از تبعاتش بی خبریم. هیچ از خودمان پرسیده ایم که استفاده از هرکدام از محصولات غیر ایرانی چه عوارض معنوی روی سبک زندگی ما دارد؟

 • روز خوب مردم ایران

  خرده روایت هایی از انتخابات ریاست جمهوری؛

  روز خوب مردم ایران

  روایت‌هادور اول انتخابات چهاردهم رئیس جمهوری را که تمام کردیم، همه خسته بودیم. فرایند انتخابات که از مهر ۱۴۰۲ در گوش و ذهن ما می چرخید دیگر خسته مان کرده بود. پیش ثبت نام اینترنتی انتخابات مجلس، ثبت نام انتخابات، تایید صلاحیت ها و اعتراضات و روند رسیدگی به آنها، تبلیغات کاندیداهای مجلس در سرتاسر کشور، برگزاری دور اول انتخابات مجلس دوازدهم، دور دوم انتخابات مجلس که تصورمان را بر این شکل داده بود تمام شد اما چند روز بیشتر ما را در این فرایند نگذاشت که خبر شهادت رئیسی عزیز، لزوم برگزاری انتخابات دیگری را ایجاد کرد.

 • روایت انتخاب؛ وقتی همه بیاییم

  حاشیه نگاری انتخابات چهاردهم

  روایت انتخاب؛ وقتی همه بیاییم

  روایت‌هاهر بار با خودمان مرور می کنیم این غرور و غیرت ملی را . اما این بار برای یادآوری، باید حضور اقشار مختلف مردم را قدر بدانیم چون هنوز داغ «رئیسی عزیز» هنوز سرد نشده بود و مردم شهر و روستا از حزن این اتفاق مشکی را در نیاورده اند که در شرایطی ناخواسته با این سرعت پای صندوق رای آمدند.