• اینستاگرام، پینت‌رست، توییتر و اسنپ چت؛ همگی در اپلیکیشنی به نام «بایت»

  اینستاگرام، پینت‌رست، توییتر و اسنپ چت؛ همگی در اپلیکیشنی به نام «بایت»

  شبکه‌های اجتماعی > موضوعات داغامروزه ما با مشکلی از جمله تعدد اپلیکیشن‌های مجازی روبه‌رو هستیم که به سختی می‌توانیم وقت برای همه آنها پیدا کنیم. برای استفاده از هر اپلیکیشن یک یا دو دلیل داریم از جمله چت، تماس تصویری، تماس صوتی، پیام صوتی، اشتراک فیلم و عکس، استاتوس، ری‌پست‌های متنی و پیام‌های چند رسانه‌ای و گروه‌های کاری و بیزینسی.

 • اپلیکیشن یادآوری تاریخ، برای آنهایی که مشغله‌های زیادی دارند

  اپلیکیشن یادآوری تاریخ، برای آنهایی که مشغله‌های زیادی دارند

  علم و فناوری > نرم افزار و بازیشاید کلمه ای که هر روز با آن ارتباطی تنگاتنگ داریم و قسمت بزرگی، یا حتی شاید بتوان گفت که تمام قسمت های زندگی ما را در بر می گیرد، واژۀ یادآوری باشد؛ به عبارتی، به خاطر سپردن و به خاطر آوردن، بخش حیاتی زندگی ما را تشکیل می دهد و جزء قسمت تنفسی لحظات ما به شمار می آید؛ از یادآوری تاریخ هر چیزی و هر کاری گرفته تا تاریخ تقویم های متفاوت برای انجام هر کاری که خاص یک روز است و در ذهن ما جایگاه خاصی دارد. یادآوری، کلمۀ جدانشدنی از زندگی ما تا آخرین لحظۀ حضورمان در جهان زمینی است.

 • کتابی راهنما که اینستاگرام برای والدین و نوجوانان طراحی کرده است

  کتابی راهنما که اینستاگرام برای والدین و نوجوانان طراحی کرده است

  شبکه‌های اجتماعی > کاربرد و آموزشهنگامی که ورژن‌های اولیه یک اپلیکیشن به تازگی در اختیار جامعه قرار می‌گیرد، کسی بیشتر از ما کارکرد با آن را بلد نیست، چون هنوز آپدیت‌های پیچیده و جدیدتر بر روی آن ورژن نیامده است پس آنقدر با آن کار می‌کنیم تا یاد بگیریم. حالا درباره زمانی فکر کنیم که ما چند سال بعد از انتشار اولین ورژن و همراه کلی آپدیت‌ها و آپشن‌های اضافه، می‌خواهیم با یک اپلیکیشن کار کنیم، راه‌حل چیست؟ آیا می‌شود از ورژن اولیه استفاده کرد تا یاد گرفت یا تمام جزئیات آخرین ورژن را با هم و یک‌جا یاد بگیریم؟

 • شروعی دوباره‌ برای غول‌های عرصه بازی؛ کنسول‌های بازی نسل جدید را بشناسید

  شروعی دوباره‌ برای غول‌های عرصه بازی؛ کنسول‌های بازی نسل جدید را بشناسید

  علم و فناوری > نرم افزار و بازینسل جدید کنسول‌های بازی قرار است با ویژگی‌ها شگفت‌انگیزی وارد بازار شوند. درحالی‌که سونی PS۵ باعث می‌شود که به‌وسیله ابزارهای مختلف حس درون بازی را تجربه کنید، کنسول جدید مایکروسافت هم ۴ برابر قوی‌تر از کنسول نسل قبلی این شرکت یعنی Xbox One است.

 • همه نکاتی که باید درباره قیمت هدست‌های واقعیت مجازی بدانید

  همه نکاتی که باید درباره قیمت هدست‌های واقعیت مجازی بدانید

  علم و فناوری > نرم افزار و بازیوقتی می‌گوییم عصر تکنولوژی، یعنی در مقیاس کوچکتر، رقابت بر سر ایکس باکس و بازی‌های مجازی. یعنی انتخاب میان کالاها و یا چیزهایی که برای خدمت بیشتر پول بیشتری هم باید پرداخت.

 • زیر و بمی از جدیدترین بیماری روانی؛ اعتیاد به بازی‌های دیجیتال!

  زیر و بمی از جدیدترین بیماری روانی؛ اعتیاد به بازی‌های دیجیتال!

  علم و فناوری > نرم افزار و بازیشاید در گذشته، اعتیاد ویژگی‌ها و شرایط خاص خودش را داشت و معتاد کسی بود که مواد مخدر مصرف می‌کرد. اما حالا اسم اعتیاد را روی چیزهای مختلفی می‌گذارند؛ از اعتیاد به موبایل و اینترنت گرفته تا اعتیاد به بازی‌های کامپیوتری و انواع ابزار و وسایل دیجیتال.

 • اگر به سفر اربعین می‌روید این اپلیکشن‌ها به کمک شما می‌آیند

  اگر به سفر اربعین می‌روید این اپلیکشن‌ها به کمک شما می‌آیند

  علم و فناوری > نرم افزار و بازیسفر به کربلا در اربعین لوازم و ابزار خاصی می‌خواهد. این ابزار همیشه امکانات سفر یا لوازم شخصی نیستند. بلکه ممکن است اپلیکشن‌هایی باشند که وقت اذان و نماز را اعلام کنند و قرآن را با صوت بخوانند یا حتی مراقب خورد و خوراک شما باشند. این برنامه‌ها به راحتی روی تلفن همراه هوشمند نصب می‌شود و در مواقع ضروری به کمک شما می‌آید.

 • معرفی چند اپلیکیشن با کاربرد خاص برای اپل واچ

  معرفی چند اپلیکیشن با کاربرد خاص برای اپل واچ

  علم و فناوری > موبایل و گجتبا استفاده اپلیکیشن Sleep Cycle alarm clock شما می‌توانید چرخه‌ی خواب خود را در طول شبانه‌روزی بررسی کرده و در بهترین زمان ممکن از خواب بیدار شوید.